Menu

Pytanie trochę z ciekawości, a trochę z nudów:)

Czy robicie zakupy trochę w przód/na zapas? Jesteście zapobiegliwe i kupujecie daną rzecz, zanim się skończy (np. herbata, cukier, papier toaletowy(grins))??? Czy nie dbacie o to i kupujecie dopiero wtedy, jak już czegoś zabraknie w domu? Ja niestety (albo ...stety...) jestem nad wyraz zapobiegliwa i często robię przegląd wszystkiego w domu - patrzę co się kończy, żeby kupić....żeby nie zabrakło(grins)(krejzolka) Miłego popołudnia(awve)(awve)

Magdzik
 551  20

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy zapobieganie braków w domu zakupy zapasy

Odpowiedzi

aga24
Ja też robię zakupy na zapas np.widzę że płyn do kąpieli się kończy to kupuję następny tak samo jest z innymi rzeczami nie czekam aż się skończą
Kasia1978
ja też...
tlolek
zawsze na zapas, chociaż czasem się zdarzy że czegoś braknie ale to są sporadyczne sytuacje
mammma
tak, jestem wiewiórką. w mojej dziupli piętrzą się zapasy. w końcu też mam spiżarkę z prawdziwego zdarzenia.
emikacpi
ja te kupuje na zapas zdarza sie ze czegos zapomne to jade odrazu kupic(kciuki)(kciuki)(kciuki)(cukierek)
agucha44444
ja tez zawsze ma zapasy nie lubie mie brakow w domu.
tymianek
(kwiatek) robię zakupy na zaś
xkasiulax
Robię małe zapasy chodzę codziennie do sklepu (kciuki)
Iwona1977
zawsze na zapas...
lola86
zawsze mam zapasy . (kciuki)
mycha2706
Wszystko na zapas oprócz papieru toaletowego,jakos zawsze zapominam ...zdarza się,że rano nie ma i trzeba lecieć do sklepu...dobrze,że mam Żabke tuz obok(grins)
justii34
oczywiście.A na obiad przynajmniej ze 3 dni do przodu mam zaplanowane,chociaż czasem bywa tak iż plany się zmieniają i ochota więc Sebcio po zakupy ..........
renata29
o taaak,wszystko co się tylko da kupuję na zapas
amalka
Zawsze robię zapasy!!! Spaliłabym się ze wstydu gdyby skończył się papier toaletowy podczas imprezy i musiałabym zaproponować gościom... gazetę (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) a stawiając na stole obiad, oznajmiłabym - "wybaczcie ale hihi nie mam magi i pieprzu hihi" Byłam na takiej imprezie (grins)
daryjka87poznan
Mam to samo co Ty(grins)
koza54
ja robie zawsze na zapas. sprawdzam przed zakupami czego brak i co sie kończy ale i tak często o czymś zapominam mimo, że mam liste (grins)
Majaaaaaa0000
(grins) Ja mąke cukier,sól , pieprz itp robie na zapas...chleb nabiał kupuje 2 razy w tygodniu...bo mało jem...uwielbiam ziemniaki i ich kupuje na zapas:):) (glodna)
JustiSam
Ja tez lubie chomikowac(grins) i sledze promocje. Jak jest zel pod prysznic (przyklad) w dobrej cenie to kupuje np.3 sztuki(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.