Menu

Pytanie z serii "nudy na pudy":)))

Chciałam Was zapytać apropo wypowiadania się... tutaj i ogólnie w życiu. Lubicie, gdy ktoś Wam odpowiada krótko i treściwie typu "nie", "tak", "nie wiem"... Czy raczej bardziej wyczerpujące i rozbudowane odpowiedzi ( z uzasadnieniem) w stylu "tak, ponieważ..."???(smiech)(smiech)(smiech) To samo się tyczy Waszych odpowiedzi w stosunku do innych(grins)(grins) Fajne pytanko, co nie??? (smiech)(smiech)(smiech)

Magdzik
 580  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport wypowiadanie się

Odpowiedzi

mammma
tak (smiech)
Magdzik
Ja osobiście nie cierpię, gdy o coś pytam, a ktoś odpowiada mi zdawkowo tak, nie... No chyba, że pytam już o coś konkretnego, to ok:) Tak samo to działa w drugą stronę(grins)
Magdzik
zdawkowo i na odczepnego dodam(zla)

@mammma(kciuki)(kciuki)
xkasiulax
Myślę tak samo jak ty Madziu (grins)(grins)(grins)(grins)
koza54
to zależy :) raz oczekuję szybkiej i na temat odpowiedzi a raz chcę bardziej wyczerpującej odpowiedzi (grins)

tak samo ja robię raz odpowiadam szybko i na temat a raz jak się rozgadam to nawet potrafię się zamotać w swojej odpowiedzi (smiech)
234olenka
ja tak samo jak@balbinka:)
carla1978
swietne pytanie
aniol
ja wole rozbudowane odpowiedzi chyba ze naprawde chodzi o odp tylko tak lub nie to ok.zazwyczaj potrzebujemy rady pytajac wiec rada to nie odp tak lub nie tylko bardzej rozbudowana:))
Paulinka1701
Zależy od mojego pytania jeśli bardzo wystarczającą odp jest "tak, nie, nie wiem" i nie potrzeba " ponieważ" to ok ale tak ogólnie wolę jak ktoś uzasadnia swoją odp bo wtedy wiem że ma swoje zdanie (kciuki) Sama tak robię zazwyczaj staram się mówić dlaczego tak a nie inaczej
karolincia
zależy od pytania
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.