Menu

Pytanie z serii tych mniej mądrych:)))

Dziś wyjątkowo mi się nudzi troszkę i chciałabym zapytać... Co jaki czas powtarza się u Was ten sam obiad?(krejzolka)(smiech) Chodzi mo i to, że np. dziś macie pomidorową, to za jaki czas znów będzie, żebi się nie przejadła?(krejzolka)(kciuki)(smiech)(smiech)

Magdzik
 526  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie obiad

Odpowiedzi

Magdzik
(krejzolka) Ale byków narobiłam(smiech)
Mandarinios
oj tak :) skąd ja to znam :) zdarza się, ale też uwielbiam robić nowości :)ostatnio w jakimś programie była mowa o tym, że kobiety mają w domu przynajmniej jedną książkę kucharską ale bardzo rzadko z niej korzystają.... wolą gotować potrawy znane, sprawdzone niż cudować nowe....
myszka838383
u mnie zawsze w poniedzialek jest krupnik (grins) bo zostaje rosół z niedzieli (grins) mój facet za nim przepada a ja mam już odruch (barf) na widok tej zupy (smiech)
Magdzik
A u mnie dzisiaj jest krupnik, a był jakieś... 3 tygodnie temu(grins) @Mandarinios masz rację, mam książkę kucharską, korzystam sporadycznie z przepisów z netu, ale te tradycyjne zupy, czy dania drugie są u mnie prawie na przemian(krejzolka)(smiech)
emiliab
Pomidorówka to mi sie jeszcze nigdy nie przejadła(glodna)(glodna)(glodna). Nawet nie zastanawiałam się jak często i co ile powtarzają się obiady. Na pewno to co lubimy bardzo to robię częściej jakieś raz w miesiącu czy dwa. Rosół praktycznie robię w każdą niedzielę.
daryjka87poznan
Dzis własnie mam pomidorową (grins) Nie wiem chyba co dwa tygodnie.
nikordia
średnio chyba co 2 tygodnie powtarzam danie czasem rzadziej,bo lubie eksperymentować w kuchni.
paulaa
u mnie co się powtarza to rosół co niedziela (grins)
Brygidka82
u mnie też był czas że rosół mialam w każdą niedzielę, teraz czasami mam rosół w środku tygodnia, ale są dania które powtarzam bo lubimy, czasami ugotuję coś nowego jak mam natchnienie:)
mycha2706
A ja dzisiaj barszc czerwony i pierogi ruskie,codziennie robie co innego,ale staram sie tak komponowac menu,zeby ogórkowa nie była codziennie;)
Achcha
niedziela -rosół a poniedziałek pomidorowa ale reszta już nie jest tak często
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.