Menu

Pytanie z tych lekkich:)

Ma pytanko jak macie poukladane sztucce w szufladzie? Bo od pewnego czasu klocimy sie z moim mezem jak maa byc ulozone, wiadomo, ze to kwestia wygody, ale my nie mozemy sie dogadac(smiech) Ja ukladama w kolejnosci od lewej widelce, lyzki, noze, jakies wieksze przybory kuchenne, a na dole lyzeczki, a moj maz ciagle zamienia lyzki z widelcami i non stop sie o to klocimy:D
Jak wy macie ulozone

samanita
 513  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

układ sztućców

Odpowiedzi

mycha2706
Mam ułożone tak samo, w takich podzielnikach... Też sie na macie o co kłócić(grins)
mycha2706
*miało być"nie macie"
irekzboralski
ja od lewej mam łyżki widelce i noże a na dole w poprzek łyżeczki....jak dotąd bezspornie tak samo od lat;)
ADAMSKA98
ja od prawej lyzki,widelce po srodku noze z lewej a łyzeczki na dole
Tesa
zawsze miałam tak: od lewej łyzki, widelce, noże, a łyżeczki w mniejszej przegródce. Ostatnio mi dzieci robiły w tej szufladzie porządek i zamieniły noże z łyżkami. Przez kilka dni nie wiedziałam gdzie co jest, ale już sie przyzwyczaiłam i nie robi mi to różnicy(glodna)
koza54
od lewej łyżki, widelce, noże i w większej przegrudce większe noże a na dole oczywiście łyżeczki. A większe narzędzia kuchenne w szufladzie niżej.
rozowa82
łyzki widelce i noze, łyzeczki z małej przegródce....
tlolek
od lewej: noże do mięsa, noże te tradycyjne, widelce i łyżki, łyżeczki na dole. noże zaraz po prawej "luzem" bez przegródki a inne większe przybory szuflada niżej
renata29
a ja nawet nie wiem,nigdy nie zwracałam uwagi,część sztućców wisi u nas na stojaku przy kuchence i tych się najczęściej używa a tak w ogóle to ja tylko wrzucam wszystko do suszarki a teściowa potem układa:)
desdemonka
mam pojemniczki na sztućce ,które stoja na blacie kuchennym(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.