Menu

Pytanko z serii "mniej ważne" :)

Witam moje kochane. Mam takie pytanko, jak często pijecie alkohol? Ja dziś pierwszy raz od ponad roku piłam wódkę, wypiłam 5 kieliszków i strasznie mnie muli. A wy kochane macie mocne głowy do picia? Ja to chyba nie :)

Jak często pijecie alkochol?

Renatka2019
 909  25

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport alkohol

Odpowiedzi

Renatka2019
Ja zaznaczyłam odp nr 3(awve)(awve)(awve)(awve) Ale zazwyczaj jest to piwko(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
xkasiulax
Co weekend jakieś 2-3piwa w tygodniu nie pije,a wódkę tylko okazjonalnie
Renatka2019
No wiesz karmi ma całe 0.5 promila(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) Ale jak by nie patrzeć to też alkochol(awve)(awve)(awve)
Renatka2019
ALKOHOL miało być
krasna1
jak mam ochotę,
czasami dwa dni po kolei wieczorkiem lampkę winka a czasami miesiąc nic
kaisaa4
w ogole nie pije. teraz karmie :D ... jak ie karmie baaardzo sporadycznie jakikolwiek alkochol trafia do mych ust.
Ewa0528
bardzo,bardzo rzadko
renata29
rzadko piję,od czasu do czasu jakieś piwo,jak jest jakaś okazja to zwykle wino,wódkę ostatni raz piłam jeszcze przed ciążą ale głowę mam dość mocną(grins)
aniol
wcale teraz niemoge bo leki biore i cale pol roku nic ale tak zdaz sie ze na imieninach wypijalam ok 4 kieliszkow czystej bo po nije mi nic niebylo zadnego wina chyba ze odrobine i piwa tez pare lykow jak mojego cos wezmie i sobie kupi czyli ogolnie razem z mezem moze 2 razy w roku ..i ciesze sie z tego powodu bo w mojej rodzinie kuzyni czy zajomi to ciagle wino drinki przy kazdej okazii fuj...
betty
naprawdę baaardzo rzadko...
Renatka2019
Ja wódki też nie trawię(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) Ale nie było nic innego, a poza tym wszyscy pili i nie chciałam wyjść na świętoszkę to teraz mam, oczywiście samoloty(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) Ciekawa jestem co będzie jutro(wow)(wow)(wow)(wow) Nigdy więcej wódki(zla)(zla)(zla)
beatka7623
No ja to piwo (kciuki) przynajmnie 2 razy w tygodniu Wódki nie znoszę (barf) Wiec piłam ją chyba ponad 2 lata temu (grins)
Renatka2019
geodonna69 piwo i wino to też alkohol(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) Ale winko czerwone to ja też lubie (prezent)(prezent)(prezent)
Iwona1977
piwo w weekendy( 3-4),zdarza sie i w tygodniu jak jek okazja , wina nie cierpie,a wodke to okazjonalnie... szczerze to nie pamietam kiedy ostatnio lyklam kielicha(grins) mam raczej mocna glowe tylko pic nie ma z kim (grins)
daryjka87poznan
Bardzo rzadko ale to naprawde bardzo rzadko.
Nula139
Bardzo rzadko,wódki i piwa nie piję,jeśli już to lampka czerwonego wina.
karolincia
Poza ciążą odpowiadam oczywiście bo teraz nie pije wcale a w normalnym czasie nie pije wódki wcale czasem lubię piwko z teściową albo lampeczkę dobrego winka
isiorek
ja pierwszy raz po półtora roku wypiłam alkohol to po dwóch 50 miałam mocno w czubie :D a przed ciążą miałam mocną głowe. wódki unikam a piwko to czasem takie drinki sobieskiego smakowe albo desperado ale to może raz w tygodniu
ulenka091987
przed pierwszą ciążą miałam mocną głowę, ale mając 3 starszych braci, którzy przy imprezach lubili wypić to nie było trudno wyćwiczyć, wódkę lubię i piwo, na 19 urodziny z tatą wypiłam 0,5l wódki i mój tata nie wytrzymał, a ja miałam tylko miękkie nogi :) a teraz to pewnie szybko by mnie zmogło, od 3lat praktycznie nie piję, kilka razy po odrobinie wódki, pomiędzy zaprzestaniem karmienia a drugą ciążą i kilka piw :)
mycha2706
A ja jak Kitek żołądkową,ale troszkę rzadziej (kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.