Menu

Rabkoland

Czy ktoś był z dziećmi w Rabkolandzie ,czy opłaca się iść.Pojadę do synów w odwiedziny i planuje tam iść z dziećmi .Wiem jak jest w parku w Chorzowie a o Rabkolandzie nic nie wiem , karnety wydają mi się drogie.

alinagj1o2
 534  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat park rozrywki

Odpowiedzi

amalka
Wpiszw wyszukiwarce Rabkoland opinie. Przeczytałam i są podzielone... Dziękuję a nowy namiar (grins) Pierwsze słyszę o tym miejscu.
alinagj1o2
Czytałam.Miejsce wygląda ciekawie,tylko że opinie o tym miejscu są cenzurowane.A całkiem inaczej przeczytać od kogoś kto faktycznie był.Może też ktoś mieszka w tych okolicach i bywa w tym parku rozrywki.
pscolka1987
ja sie wybieram z dzieciakami bo blisko mamy ...zdania sa podzielone jak nie spróbujesz sie nie dowiesz ;)
amalka
Ale nie czytaj na stronie obiektu! Na normalnych forach nie masz ocenzurowanych odpowiedzi.

Inna sprawa, że co człowiek- to opinia. Większość osób zachwyca się dinoparkiem w Krasiejowie. Dla mnie to porażka straszna (kilometry łażenia i nic konkretnego do oglądania- do największej atrakcji kilometrowa kolejka i czekać się nam nie chciało w skwarze- mały się wynudził, tylko plac zabaw go interesował) natomiast Rybnikiem byłam zachwycona a Krzyś miał radochę bo dinozaury ruchome i kilkukrotnie "opluły" go wodą. Wniosek- trzeba się wybrać do tego Rabkolandu by wyrobić sobie opinię na temat miejsca.
amalka
Otóż to @Pscoleczko (grins)
alinagj1o2
Dzwoniłam tam ,jak będzie ładnie to pójdziemy w niedzielę. Na pewno będzie lepiej niż u nas w Chorzowie a coś innego też się przyda.
stokrotka30
Moja corka tam byla na szkolnej wycieczce i zarówno dzieci ,jak i nauczyciele byli zachwyceni-jedynie mloda z czego byla nie zadowolona ,to że na jakąś karuzele nie mogla wejść, bo ograniczenia wiekowe...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.