Menu

rada

Hej ktora z Was miala problemy z zajsciem w ciaze przez wysoka prolaktyne?JJak sobie radzilyscie i jakie badania leczenie Wam pomoglo.

kasia222
 526  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Opieka nad dzieckiem ciaza

Odpowiedzi

anulka2281
Kochana czytałam Twoje wcześniejsze pytanie i tak jak pisały dziewczyny powinnaś przede wszystkim zmienić lekarza, najlepiej na ginekologa ze specjalizacją endokrynologa. Ja miałam problemy z zajściem w ciążę z powodu niskiego progesteronu i bez odpowiednich badań i dobrego lekarza byłoby ciężko. Trudno jest Ci cokolwiek jednoznacznie doradzić bo każdy przypadek jest indywidualny. Powodzenia(prezent)(prezent)(prezent)
martus1988
Po pierwsze ja też miałam wysoką prolaktynę i chyba około 18 roku zaczęłam chodzić do poradni endokrynologiczno-ginekologicznej i tam po kolei spr mi lekarz hormony i też miałam wysoką prolaktynę i przez okres 3 lat brałam bromegon i nawet po 3 latach bez wiedzy ginekologa zaszłam w ciąże po 3 próbach :) i po urodzeniu synka zapytałam się swojego ginekologa czy mam wrócić do tej poradni a on na to, że jak do niego chodzę to i tak wystarczy i znów od marca się starałam o dziecko a w lipcu okazało się, że w ciązy jestem po prostu zmien lekarza.
krasna1
upierdliwa już jesteś,ale oczekujesz odpowiedzi jakiej jeszcze nie dostałaś
kasia222
to nie czytaj ani nie odpisuj nie wiesz co czyje to nie komentuj
krasna1
a skąd Tobie to wiedzieć?

wiesz kto to lekarz ginekolog?
jest ich wielu,
wolisz wierzyć nam niż specjalistom?
Anemona
ja chodziłam do gina i do endokrynologa. endykr. powtarzał wszystko po ginie ) a brał za to dużo wiecej kasy). Ja brałam bromergon przez pare miesiecy i założyłam sobie kalendarzyk małżeński . Po 2 mcach prolaktyna spadła i miałam dni płodna a po 5 zaszłam w ciąże.
a miałam bardzo wysoka bo po obciążeniu miała 25krotnie wyższa niz norma.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.