Menu

radca prawny

Witam,czy macie jakis numer telefonu do radcy prawnego ktory udzieli mi pomocy przez telefon?

Marta050709
 305  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

radca prawny

Odpowiedzi

Marta050709
Opisze wam po czesci moj problem,iz mieszkalam u matki i wyprowadzilam sie do chlopaka z corka i nie mieszkalam w domu 10mcy i rozstalam sie z chlopakiem i moja mama powiedziala ze nie moge z corka do dom8u wrocic a jestemy tam zameldowane,czy ona moze mi zabronic?jak to wyglada w swietle prawa?
jagoda30
jeśłi jesteś zameldowana,to masz prawo wrócić,nawet z policją
alinagj1o2
Patrzyłam z kąt jesteś ,ale nie masz podane.We większych miastach są darmowe porady prawne .Zadzwoń do urzędu miejskiego i dowiedź się czy u ciebie też są .Prawnik podpowie ci co dalej robić i jak załatwić.Jak jesteś zameldowana mama nie może nie pozwolić ci wejść do mieszkania .
pscolka1987
w każdej gminie jest darmowy radca prawny ..u nas przyjmuje raz w tyg ...
kleo42
witam z tego co ja wiem to jeżeli sama się wyprowadziłaś to matka ma prawo cię wymeldować ale musi cie o tym poinformować pismem z urzędu meldunkowego po trzech miesiącach nie przebywaniu w miejscu meldunkowym ale pamiętaj że ty też masz prawo że jeżeli by się tak stało to ty jeżeli będziesz u matki trzy doby wzywaz z biura meldunkowego wtedy oni się zjawiają i cię meldują pamiętaj raz na trzy miesiące musisz być w domu wtedy jesteś na prawie
madziullka
jesli nadal masz tam meldunek to masz prawo tam mieszkac. tymbardziej jest masz tam jakies swoje prywatne rzeczy np meble czy cos takiego. Na wymeldowanie administracyjne wcale nie trzeba sie zgodzic! skad wiem? jedna osoba dostala pismo mowiace ze do urzedu wplyna wniosek o wymeldowanie administracyjne. Ta osoba poszla i z zaczerpnietych informacji uznala ze sie nie wymelduje bo nie bedzie miala nigdzie indziej meldunku. wiec nie wyrazil zgody i zameldowany jest tam po dzis dzien. a nie bylo rok!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.