Menu

Radosniejsze Święta po przyjściu na świat nowego członka :)

Do tej pory (od momentu gdy rodzinka powymierała,że tak brzydko powiem :( ..) święta z roku na rok były coraz smutniejsze.. zostałam tylko ja,mama,dziadek (który w tym roku zresztą też umarł :( ..) no i mamy facet,ale on nie spędzał z nami całych świąt bo ma również synów,wnuków itp.. gdy umarł (mieszkający) z nami mój tata,potem dziadek,rodzina zaczęła się spotykać nie od przysłowiowego święta tylko jeszcze rzadziej, znikła choinka i ten klimat świąt.. do jedzenia była przygotowana jakaś tam rybka,kapucha,barszcz i to wsio (ledwo parę potraw) prezentami oczywiście w dalszym ciągu się obdarowywaliśmy ale nie było tego podekscytowania siadając do stołu przy pełnej rodzinie,śpiewania kolęd itp ale do rzeczy.. nie chce się tu ostatecznie użalać (grins) postanowiłam,że od tego roku święta będą z grudnia na grudzień coraz fajniejsze.. że Livcia będzie czuła ten klimat, że będzie naprawdę świątecznie (postawimy choinkę (grins) ) kupiłam 2 duże czerwone buty,które powieszę jej na łóżeczku... mam zamiar nakupić jeszcze inne ozdoby na okna itp i chce żeby było naprawdę Bożonarodzeniowe .. w sumie chciałam się spytać czy było u was też tak .. święta do bani przez parę lat a po dołączeniu nowego członka rodziny naprawdę fajne ale stwierdzam,że to pytanie było by bez sensu .. chciałam chyba po prostu to napisać .. na swój sposób się wyżalić i pochwalić tym,że chce zmienić dotychczasowy świąteczny muł.. no to wybaczcie,że w pytaniach .. nie oczekuje litości ani słów otuchy :)

Nicoletta
 975  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

święta bożego narodzenia

Odpowiedzi

Nicoletta
Jest nowy członek rodziny,jest dla kogo żyć i obchodzić święta tak jak się powinno .. :)
Oaza,Mamamai mam nadzieje,że tak samo u was jak i u mnie święta będą cudowne :)
Kitek no dziękuje,ale raczej brawa to mi się nie należą bo nic nie zrobiłam jednak cieszę się z mojego nastawienia i chęci .. po to żeby Livcia była oczarowana bombkami i światełkami na choince..
Niki zazdroszczę ci :) (mimo tego,że moją swięta tez bedą klimatyczne.. muszę być!) twoje na pewno będą cudowne.. właśnie przez to,że będziecie razem.. nie tylko ty z malutką,ale wszyscy :)
Nicoletta
a na pewno jeszcze fajniej będzie za rok,dwa jak Livcia będzie chodzić,będzie chciała dotykać bombek,będzie trzeba choinkę kitrać na meblach,będzie czekała na prezenty i w ogóle :)
Paulinka1701
To ja powiem tak ...od kilku lat można powiedzieć nie mam świat ....matka pije wieczne awantury to nie święta ...potem byłam na stancji ze swoim i tata z zagranicy przyjeżdzał ale nie spędzałam z nim świąt przy stole on u swojej siostry ja u "teściów" tak było rok temu w tym równiez go nie będzie mimo iz ma super kobiete ale praca mu nie pozwala (smutna) Ja znow u tesciow ale nie czuje sietu dobrze (placze) Dlatego rowniez postanowilam cos zmienic po wigili u tesciow zapraszam moja kumpele a zarazem siostre cioteczna mojego i jej meza i sobie posiedzimy i bedzie fajnie zawsze to cos(prezent)
agniecha
Trzeba celebrować te Święta choćby na siłę, kiedy sił brak...
Dzieciom pokazać tradycję, i spędzić te chwile bardzo miło dbając o atmosferę i ciepły klimat. Wpadłam ostatnio w taki stan, że nie cieszy nic, nie wiem czego to przyczyna. Obawiam się tych świąt, ale zacznę wcześniej przyozdabiać dom i na pewno powieszę girlandę, choćbym miała nie domyć okien...
piasekpustyni
cudnie że udało Ci się przełamać smutek i wraca prawdziwy Duch Świąt Bożonarodzeniowych:) dla mnie te święta też wyjątkowe bo pierwsze z moim Mężem, a za rok tak bym chciała żeby już w większym gronie:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.