Menu

Rajstopki

Mam problem. Kurcze, oglądałam właśnie pogodę. U mnie ma być około 20 stopni. Zakładacie jeszcze dzieciom rajstopki? Bo mi się zdaje, że już dzisiaj to wystarczy jak założę Stasiowi skarpetki i spodnie dresowe... Kurcze, żeby mu się dupsko nie spociło... Jak tam u Was z tym ubieraniem teraz jest? W mieszkaniu Staś biega w rajstopkach, ale u mnie rano jeszcze jest chłodno.

KlaudynaK
 663  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat ubranko rajstopki

Odpowiedzi

darzenka
moja wiki juz nie chodzi od 2 tygodni cieplo jest skoro teraz by chodzila w rajstopach to na jesien pewnie jak by bylo chłodno musiałabym jej ze 2 pary zakładać.... w końcu zaraz maj mamy :)
KlaudynaK
No i dwa zdania, dwa inne... Tylko na to Kochane czekałam (awve) wiatr wieje, tak ale temperaturę podają w cieniu. Infobot na gg dla miasta Warszawy pisze, że ma być maksymalnie 23 stopnie a wiatr 24 km/h... no i kurcze mam dylemat. Powiem szczerze, że wczoraj nie było bardzo gorąco bo też wiało ale Staś po spacerku miał spocony tyłek... (placze)
moniczka
Ja mojemu zakładam skarpetki od 2 tygodni gdzies ciepło jest
KlaudynaK
ooooo, długo mi się pisało (smiech) no, po prostu wezmę rajstopki ze sobą na wszelki wypadek... (grins) idziemy dalej do parku, a ja nie mam krępacji i wszędzie wejdę żeby pieluszkę zmienić to i rajstopki w razie co mogę naciągnąć... Dzięki DZiewczyny. Jesteście Wielkie (cukierek)(cukierek)
exx11
Mój synek jeszcze nie biega na swoich nóżkach tylko siedzi w wózeczku więc obowiązkowo ma rajstopki - cieniutkie, ale ma :)
Magdzik
Lepiej nie przegrzewać dziecka, ale jak wiatr je przewieje, to też będzie kiepsko. Moja Moniczka jeszcze nie chodzi sama, dlatego ja zakładam rajstopki. Słońce świeci, ale wiaterek jest, a poza tym to jeszcze nie lato(grins)(grins)
irekzboralski
ja narazie zakładam rajstopki Mikołajowi
sheryl
jak jest tak ciepło to już tylko skarpetki po spodnie (tym bardziej, ze te skarpetki nasze to jakieś podkolanówki (grins) ).
Też się nad tym zastanawiałam, no ale dotarło do mnie, ze przecież w zimie nosi rajstopki pod spodnie, no a teraz jest zupełnie inna temperatura 20 st. i ma być ubrany tak samo? Zdjęłam (grins)
I kolejny argument: przecież on non stop jest w ruchu :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.