Menu

Reakcja dzieci na Świętego Mikołaja:)

Z racji tego ze dzisiaj święto naszego kochanego Świętego mam pytanko ; jak wasze dzieci reagują na Mikołaja (grins) w tamtym roku syn mial 6 miesięcy śmiał sie grzecznie siedział u Mikołaja na kolanach ciągnął go za brodę ; w tym roku ( pierwszy Mikołaj zawitał do nas już wczoraj wieczorem (grins) ) był szał ; krzyk wrzask i ucieczka (wow) nic nie pomogło dopiero po kilkunastu minutach Kacper zainteresował sie prezentami i mogłam zrobic fotki z Mikołajem . Powiem Wam ze byłam zaskoczona (wow) bo do tej pory myslałam ze nie boi sie niczego (grins) a jak w tv widzi Mikolaja to sie do niego szczerzy i macha (krejzolka)(grins)

monique25
 751  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

mikołaj 2009

Odpowiedzi

Nula139
Moje dzieci prezenty znalazły w pokojach na parapecie,wiedzą,że Mikołaj to rodzice,natomiast Zuza Mikolaja nie widziała,prezent też miała na parapecie w pokoiku.
Fajnie go rozpakowywała,potem wszystko powkładała tam gdzie było-do torebeczki na prezenty.
mycha2706
Igor tylko wstał,zajrzał pod poduszke-zobaczył prezent,tak szybko rozdzierał papier ,nie mógł sie doczekac az ujrzał kopare-dla takiego szczescia w oczach dziecka warto żyć(grins) Na słodycze nie zareagował,jezdzi teraz kopara,zrobiłam Mu plac budowy i szaleje(kciuki)
emila2606
moja w zeszłym roku czekała na Mikołaja cały wieczór wigilijny, a jak przyszedł to powiedziała, ze to przecież nie jest Mikołaj tylko wujek. A w tym roku jak jej mówimy, ze przyjdzie Mikołaj z prezentami to na mówi, że tym razem ma przyjść ten prawdziwy(krejzolka)
Renatka2019
Mój Kacperek ma 18 miesięcy i nie bał się mikołaja. cały czas ciągną mikołaja za brodę :)
Magdzik
Monika skończyła wczoraj 16 miesięcy i wczoraj też widziała pierwszy raz na żywo Mikołaja z bliska... Nie bała się wcale (co mnie zdziwiło) i tylko obserwowała brodacza(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.