Menu

Rece mi juz opadaja

28marca spalil sie barak w ktorym mieszkala moja tesciowa,w baraku byly cztery mieszkania gdzie tesciowa mieszkakla z brzegu po lewej stronie a po prawej stronie z brzegu mieszkala pani K a miedzy nimy staly dwa pustostany.Tesciowa jest w gorszej sytuacji bo nie miala ubezpieczonego mieszkania a sasiadka miala i za to ze dostala bardzo malo kasy postanowila i zlozyla doniesie o nieumyslnym spowodowaniu pozaru...w glowie sie nam nie miesci to juz wszystko,tesiowa prawie 70 lat i by takie cos zrobila he jeszcze co innego gdyby miala ubezpieczone mieszkanie to rozumiem by mogli ludzie miec głupie domysły.Nie wiem co z tego wyjdzie,dobrze ze ma papiery ze wegiel kupowala.Kominiarz stwierdzil po sadzy ze tesciowa nie palila szmatami,ale sasiadka dalej odwala bo ma nadzieje ze jednak jej udowodni ze ona podpalila zeby od niej wydobyc odszkodowanie.jacy ludzie sa okropni boze no.byliscie w podobnej sytuacji moze albo znacie taka sytuacje?Czy warto brac adwokata z urzedu?pomoze cos?

Marta050709
 548  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

nerwy stres kłopty

Odpowiedzi

Tuptolek
to w końcu dostał to ubezpieczenie, bo trochę się zamięszałam ? A po poradę do prawnika zawsze można iść to dużo nie osztuje, a naświetli Wam sprawę, no i jakieś pismo za fałszywe oskarżenia też można złożyć.
Marta050709
Ta sisiadka tesciowej dostala z ubezpieczenia ale bardzo mala kwote i dlatego tak robi
niki30041988
to dopradni prawniczej idz tam Toba juz pokieruja. Lepiej nie czekaj za dlugo, bo widac, ze sasiadka szuka kozla ofiarnego.
pscolka1987
Można sąsiadke pozwać o pomówienie czy coś takiego...lub postraszyć ją po prostu pismem od adwokata ,to czasmi pomaga a nie dużo kosztuje ...(znaczy porada prawna lub pismo od adwokata ....co innego cała rosprawa sądowa )(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Marta050709
wlasnie dziwne to troche bo technika jeszcze nie bylo bo na urlopie jest
alinagj1o2
Chyba ktoś ustalał gdzie i z jakiego powodu był pożar.Na jakiej podstawie ktoś wysuwa oskarżenia o podpalenie twoją teściową.Jeżeli oskarżenia są bezpodstawne to teściowa może pozwać o pomówienia opierając się na jakiejś opinii eksperta który musiał podać powód podpalenia.To nie jest tak że mieszkania się palą przyjeżdża straż i nikt się tym nie interesuje.
Biuro ubezpieczeniowe też ma podany powód pożaru.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.