Menu

Refluks u 1,5 miesięcznego dziecka:((

Hej dziewczyny tydzień temu mojemu małemu zaczeło się ulewanie płacz i podbijanie na wymioty więc zawiozłam do lekarza a ona ztwierdziła że to refluks i dała debridat ipolprazol zmieniła mleko na bebioln pepti.No ale ja nie widzę poprawy a do tego doszły jeszcze zaparcia poradżcie mi co robić może wiecie czym leczy się refluks u takiego maluszka i czy naprawdę potrzebna była zmiana mleka:((?Jestem zrozpaczona brakiem poprawy proszę o pomoc.

aga24
 1591  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

tlolek
bardzo dobrze że masz debridat nam się sprawdził jedynie co to nie zobaczysz poprawy od razu dopiero po min. 2 tyg. regularnego stosowania (podane 15min przed posiłkiem). mój od samego początku był na mleku nan ha (na wszelki wypadek gdyby był alergikiem tak doktorka kazała podawać). nie wiem czym charakteryzuje się mleko typu pepti więc tu nie pomoge.
możesz dodatkowo kupić bakterie jelitowe dla dzieci i niemowląt i raz dziennie dodawać do mleka (my mieliśmy zalecenie żeby podawać 1 opakowanie 2 tyg. przerwy i następne opakowanie)
syla
mój synek ma refluks kup w aptece bez recepty gastrottus baby,rewelacja tylko moze byc ciężko dostac bo to nowość ale naprawde skuteczny nie cofa się dziecku jedzenie,koszt 25 zł,pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.