Menu

Reklamacje.

Witam. Kupiłam sobie na allegro buty, jako sposób wysyłki wybrałam zwykły list. I niestety już 2 tygodnie mineły a butów nie ma. Dziewczyny co robić? Reklamacji chyba nie mogę złożyć, ale czy mam prawo domagać się zwrotu pieniążków od sprzedającego?

99goga99
 613  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

allegro zakupy

Odpowiedzi

tymianek
(kwiatek) na razie napisz, albo zadzwoń do sprzedającego, co się dzieje z Twoją przesyłką. Może ma potwierdzenie nadania przesyłki, to niech poda nr i możesz sprawdzić na poczcie, czy gdzieś nie leży.
ulenka091987
skontaktuj się ze sprzedającym co się dzieje z przesyłką, ja dziś miałam tel od pani u której spodnie kupiłam ponad tydzień temu z wyjaśnieniami, dlaczego nie ma mojej przesyłki, choć jeszcze nie zdążyłam się upomnieć o nią :)
99goga99
Ale ja już się kontaktowałam ze sprzedawcą. Powiedział, że już dawno wysłał i nie ma żadnego potwierdzenia bo to był zwykły list.
karolina87
zdarzają się opóźnienia z winy poczty, spokojnie na pewno niebawem dojdzie, albo listonosz zostawi Ci awizo i podejdziesz na pocztę.
nam ostatnio też dwa razy przyniósł awizo, bo koperty były uszkodzone i nie mógł dostarczyć ich do domu.
MiJa
Zaoszczędziłaś parę zł na przesyłce i masz nauczkę.Takie rzeczy zawsze powinny być przesylane listem POLECONYM.Teraz zostało Ci tylko liczyć na uczciwość sprzedającego bo nawet jak nie wysłał paczki to chyba po za negatywnym komentarzem nic nie bedziesz mogła zrobić:)
XenaX
Jak przesyłka nie dojdzie nic nie zrobisz, bo to list ZWYKŁY dlatego czasami lepiej dopłacić na potwierdzenie odbioru...
XenaX
Jak przesyłka nie dojdzie nic nie zrobisz, bo to list ZWYKŁY dlatego czasami lepiej dopłacić na potwierdzenie odbioru...
Mysiaa
popieram XenaX....czasem lepiej dopłacić niż potem czekać długo i się stresować.
Achcha
Buty zwykłym listem???? Jakby to klapki były to bym uwierzyła ale jakieś normalne to raczej listem nie pójdą! Jakoś nie wierzę, że ktoś wysłał buty listem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.