Menu

reklamy....

czy wierzycie w reklamy???tz.produkty które reklamują i wychwalają!!!czy możecie z czystym sumieniem polecić produkt z reklamy??????jak tak to jaki??? i dlaczego??????

smerrfetka
 653  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport produkt reklama wiara

Odpowiedzi

artisylvi
Też nie oglądam reklam. jak tylko sie zaczynaja, odrazu przełączam na inny kanał.
kina
a ja lubie ogladac reklamy ,kupie produkt i bardzo czesto jest tak jak pisze atena sa do bani.ale moge chyba polecic krem antycellulitowy z Vichy ja po nim naprawde widzialam roznice(kciuki)
Paulinka1701
Ja tak 3 po 3 oglądam reklamy ale jak kupuje to raczej jesli cos nowego to po prostu do sprawdzenia a tak to produkty ktore uzywam i wiem ze sa dobre (kciuki)
emiliab
Ja ogladam reklamy z konieczności, bo mój synek lubi. W zakupach nie kieruję się reklamą, tylko własnymi doświadczeniami, czasami coś kupię żeby sprawdzić czy jest lepsze od czegoś co stosuję.
Magdzik
Nie oglądam reklam, to i nie kupuję pod wpływem reklam... A poza tym drażnią mnie reklamy, zwłaszcza w trakcie filmu(zla)
sheryl
nie wierzę w reklamy, bo wiem, że to, że coś jest reklamowane, nie oznacza, ze jest dobre. Reklama jest po to, by zwiększyć sprzedaż i nie świadczy o jakości produktu.
Nie oglądam reklam i nie kupuję pod ich wpływem produktów. Bardziej już sugeruję się wypowiedziami użytkowników, ale to też rzecz względna...
JUSTYLKA
nie oglądam reklam
Kordelia
Sporadycznie oglądam reklamy, ale nigdy nie sugeruję się nimi przy kupowaniu:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.