Menu

Reklamy

Pytanie z gatunku lekkich:
Czy macie swoje ulubione reklamy? A może są takie, których nienawidzicie?
Ja nie znoszę tej z TurboDymoCoś Tam. Nawet gdyby ta sieć oferowała połączenia za 1 grosz za godzinę do wszystkich sieci - nie skorzystałabym z jej usług; właśnie przez tą reklamę.

flame123
 843  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport reklama

Odpowiedzi

flame123
Coca Cola ma też świetne reklamy:))) Moja Wercia lubi tą IKEI, zawsze mówi w odpowiednim momencie "i bez nadruku"(kciuki)
Nula139
A ja lubię reklamę czekolady Wedel(kciuki)
flame123
albo Rutinoscorbin jako pełnoprawny członek rodziny brrrr....
flame123
@anu80, ja miałam podobnie pare lat temu, kiedy dziewczynka mówiła do lalki: umiesz mówić?!
tymianek
(kwiatek) ja lubię reklamy Tesco " cucucucukinia, kukukukurydza ..... ", biedronki , reklamy z Tomaszem Kotem
mycha2706
Ta z Ikei z wyrzucaniem ciuchów jest żywym obrazem moich kłótni z R....jest identycznie,pomyslałam,że moze gdzieś nas podpatrzyli hehe,z myszką,z przepraszam,ze wszystkim(smiech)
Na światecznych reklamach coca-coli płaczę(grins) Nie wiem dlaczego,ale mnie wzruszają(krejzolka)
Nie cierpie tych "lekowych" reklam.
Jedna zapamietam do końca zycia,ale to w kinie było przed premierą "Ogniem i mieczem" świetne ujęcie modelki w dżinsach Wranglera z napisem...ani ogniem ani mieczem...rewelacyjna(kciuki)
xkasiulax
zawsze jak jem obiad włączam TV ...lecą reklamy o tabletkach na wzdęcia, lub jakieś specyfiki na hemoroidy, latające gołe tyłki, podpaski,itd...(chora)(barf) odechciewa mi się jeść!!!!
krasna1
nie lubię reklam psiej karmy gdzie dziecko mówi o kupce a lubię reklamy kaw i tesco
kasiulka1985
mój synek jest miłośnikiem reklam szczególnie z udziałem dzieci, jest wtedy zahipnotyzowany (grins)(grins)(grins)(grins) i też uwielbia tak jak poprzedniczki pisały np. cyk cyk cyk cykoria kukukukurydza itd. jogurt froog z małą Kasią (grins) i ciasteczka OREO z małym chłopcem - te reklamy wprost uwielbia i cieszy się i skacze z radości jak je widzi(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
flame123
@asafi, Mumio są the best(kciuki)
Renatka2019
Fakt, ta reklama Amolu jest(barf)
Najlepsza jest reklama wedla ( ta z tańczącymi surykatkami).
A mój synek uwielbia reklamy ciniminis.
amalka
A pamiętacie Gastop? Pani miała wzdęcia ale zmieniła na Gastop... Zawsze mnie intrygowało co ona zmieniła na Gastop, bo z kontekstu wynikało, że właśnie swoje dolegliwości (krejzolka)

Uwielbiam reklamy Merci i zawsze mnie wzruszają. Lata temu była fajna reklama Mentosa- babce łamie się obcas, zjada cukierka i odrywa obcas przy drugim bucie (grins)

Lubię reklamy z sercem i mózgiem. małym głodem no i "kopytko" (smiech)

Mnie Amol doprowadza do szału!!!
MamaMaya
ja uwielbiam tą mentosów gdzie chłopak przychodzi po dziewczynę a ta od razu się na niego rzuca a jej ojciec dalej ściska mu tę dłoń - aż mu żyłki na czole wychodzą i ci dwaj bracia wyglądający mu zza ramienia (smiech)muzyka też jest superw tej reklamie. moje dziecie lubi danone fantasia bo muzyczka jest super zawsze kręci wtedy śmiesznie tyłkiem (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.