Menu

rekrutacja

witam(prezent) czy ktoras z mama pracuje w przedszkolu? chciałam sie dowiedziec jak wyglada rekrutacja dzieci do przedszkola przez komisje? czy dzwonia do zakładu pracy zeby potwierdzic zatrudnienie rodzica?

mamaasia5
 1019  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Szkoła i Kształcenie dziecko

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Ja nie pracuje w przedszkolu ale wiem ze mają pierwszenstwo dzieci rodzicow ktorzy obydwoje pracują i matek samotnych. Nie dzwonią do zakładu pracy.
pscolka1987
a u nas teraz wszystkie dzieci przyjmują bez znaczenia czy rodzice pracują czy nie (grins)
Lena1982
Tam w przedszkolu gdzie brałam wniosek dla mojej córki poinformowali,że panie z komisji będą dzwonić do zakładów pracy.
MamaMaya
a ja pytałam dyrektorki jednego przedszkola czy oni weryfikują to co rodzice wpisuje jesli chodzi o zatrudnienie odpowiedziała mi że nie moga tego weryfikowac dopoki nie przyjma dziecka dopiero po jego przyjeciu! ja jestem wrecz zbulwersowana no bo wybaczcie ale wiadomo jak to jest jak tam nie trzeba nawet pieczatki (bo mnie powiedziano ze nie jest ona wymagana!) to zaloze sie ze kilkadziesiąt procent bedzie najnormalniej w swiecie waliło scieme! i po co zaprzatac sobie czas takimi ludzmi!
sheryl
U nas wraz z podaniem trzeba przynieść zaświadczenie o zatrudnieniu czy poświadczenie tego,ze jest się samotną matką, więc weryfikują od razu.
monilajsa
(prezent) U nas też trzeba przynieść zaświadczenia z pracy, ja rozmawiałam z p. dyrektor i ta powiedziała, że nigdzie nie dzwonią. Spytałam w takim razie jak ktoś pracuje "na czarno" to co wtedy z pieczątka? Wiadomo,że nikt ci nie da pieczątki. Trzeba po prostu napisać takie oświadczenie, że pracujesz na czarno i tyle.
Magdzik
U nas nigdzie nie dzwonią, bo nie ma znaczenia, czy oboje rodzice pracują, czy jedno, czy może wcale... To nie jest żadnym kryterium rekrutacji(awve)
madalena2009
Podepnę się pod pytanie... Czy wniosek należy wypełnić i drogą internetową i "na papierze" czy wystarczy tylko ta druga opcja- wzięcie wniosku z przedszkola wypełnienie i odniesienie go? dzięki
sheryl
Wniosek trzeba zanieść do przedszkola. A czy będzie to wniosek wzięty z przedszkola i wypełniony długopisem czy ściągniety z netu i wypełniony w komputerze nie ma to znaczenia. Wniosek i tak trzeba wydrukować i złożyć w wybranym przedszkolu.
monilajsa
(prezent) U nas sa dwa terminy rekrutacji, i tylko wtedy można dziecko od razu zapisać.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.