Menu

Relacje z rodzicami

Jakie są Wasze relacje z rodzicami? Czy macie częsty kontakt z nimi? Czy widujecie się jedynie w święta? Czy w ostatnich latach Wasze stosunki się zmieniły?

Ania
 2495  39

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina

Odpowiedzi

aniula
Widuje sie z rodzicami raz w miesiącu , mieszkamy 40 km od siebie...Ale kontakty mamy takie...se:))W większości tematów mamy odmienne zdanie...niestety, nigdy nie maja czasu na wiele dla mnie waznych spraw...ot i tyle:)
misiak7
mieszkamy jakies 30 min jazdy autobusem od siebie , ale widujemy się rzadko rodzice mają królika , psa a maluchy sa alergikami , jest tam pełno sierści jak mówi mój kochany mąż , a mamie nie chce się przyjeżdżać do mnie tak ,że jak nie pojadę to ona nie przyjedzie , tata przyjeżdża jak potrzebuje coś od męża by zrobił coś na komp albo gry wgrał
33anna
Rodzice nie żyją, a do teściów mam 7 min. spacerkiem, więc sobie z wózeczkiem jeżdżę na kawę do teściowej 2 -3 razy w tygodniu. Bardzo brakuje mi mojej mamy i dużo bym dała żeby ją odwiedzać, niestety....
betty
Mam bardzo dobry kontakt z rodzicami jak również z tesciami... duzo Nam pomagają... Widujemy się bardzo często ( do rodziców mam 35km a do tesciów 10 minut spacerkiem) i tak np Natusia się rozchorowała to mój tata był w 40 minut... Dzis na noc była teściowa, zaraz ma znowu tata przyjechać a po pracy mama i zostanie pewnie do niedzieli... Często zawożę małą do rodziców, u tesciów też nocuje także pomoc mam i to bardzo dużą! Jestem im bardzo wdzięczna za wszystko!!!
JUSTYLKA
...ja bardzo wcześnie straciłam oboje rodziców ,mój mąz trochę póżniej ale nasze maluszki niestety nie mają dziadków...bardzo żałuję i często czuję się po prostu sama...
ulenka091987
z rodzicami mam dobry kontakt, biorąc pod uwage, że niecałe trzy miesiące temu sie wyprowadziłam od nich i mieszkam teraz 500km dalej, jade do nich dopiero na święta, ale mamy kontakt przez telefon, albo internet prawie codziennie a z teściami mieszkam i też mam z nimi dobry kontakt, no a pozatym bez rodziców nie poradziłabym sobie gdy zostałam sama z dzieckiem więc dodatkowo jestem im wdzięczna za pomoc i wsparcie
lara1982
ojciec nie żyje ,a z mamą różnie bywa cóż takie życie
darzenka
z teściami mam dobry kontakt mieszkamy naprzeciwko siebie wiec codziennie sie widujemy, Taty swojego nie znam wiec kontakt jest zerowy a z moja mamą mam bardzo dobry kontakt choć mieszkamy od siebie 350km. :)
IziaMorela
Ja z rodzicami mam bardzo dobry kontakt. dtrasznie ich kocham a oni mnie. Tesknie za nimi bardzo. Widujemy sie tylko kilka razy w roku. Czaem my lecimy do PL czasem oni do IRL. Ciesze sie, ze ich mam bo mnie wspieraja. Dzwonimy d siebie, piszemay maile, gadamy na gg. W wielu sprawach mamy inne zdanie ale i tak jest ok.
Z tesciami sie nie lubie i ciesze sie ze ich nie widuje.
szajek2007
Ja mieszkam w niemczech a rodzice w polsce i telefonujemy z sobom co tydzien. Teraz w czwartek jedziemy do poski i sie juz nie umiem doczekac ich zobaczyc oni juz od sierpnia 2008 nie widzieli wnuka:(
rodzice sa super:))
eilinel
Z mamą ma dobry kontakt z ojcem tak sobie, na razie mieszkamy z nimi, wyprowadzamy się za kilka m-cy więc może będzie lepiej ;)
Za teściami nie przepadam więc jak nie muszę to unikam spotkań a i oni nie są za bardzo z widywaniem wnuka, potrafią pół roku się nie pokazywać mieszkajac w tym samym mieście i nie pracując, a na końcu jeszcze stwierdzić że to nasza wina.
agaolgajulia
Ja z córeczkami mieszkam u rodziców i szczerze mówiąc niewiem co bym bez ich pomocy zrobiła!moje relacje przed zajściem w ciąże były takie sobie, już lepiej z tatą się dogadywałam niż z mamą .W momencie kiedy się dowiedziałam o ciąży i pózniej jeszcze się okazało że będę sama córeczki wychowywać to mama stała się moją jedyną najbliższą osobą.Gdyby nie ich wsparcie ,tolerancja i zrozumienie nasze życie by fatalnie wyglądało.Jestem szczęśliwa i bardzo dumna że mam taką wspaniałą rodzinę na którą mogę zawsze liczyć.Pozdrawiam
malgosia
Z moimi rodzicami miałam zawsze dość dobre realacje, choć nie koleżeńskie. Zawsze był pewien dystans, ale jako rodzice byli rewelacyjni, dość tolerancyjni, dający swobodę, ale w razie potrzeby służący pomocą. Tata niestety od 10 lat nie żyje:( Bardzo mi go brakuje. Z mamą widuję sie kilka razy w miesiącu. Zawsze mogę na nią liczyć, ale na szczęscie na co dzień nie wtraca sie w nasze życie. Jest kochana:)
agnesse81
Relacje mamy super. Zawsze były bardzo dobre, teraz , jak mieszkam osobno jest jeszcze lepiej. Zawsze mogę na nich liczyć, a oni na mnie(w miarę możliwości). Myślę, że zawsze tak już będzie.
Gusiaq
Z mama relacje mam super, chociaz teraz mieszkam w Anglii i widujemy sie za rzadko to minium trzy razy w tygodniu rozmawiamy na skypie. Ojciec... hym przypomnialo mu sie za ma corke, jak sie urodzil Daniel.. troche za pozno:/
olga
rodziców praktycznie nie mam ,choć mieszkamy w tym samym mieście,.....tak wybrali....
Nanya
Mieszkam niecałe 100 m od rodziców. Widzę ich balkon z mojego okna (machamy sobie czasem). Widujemy się praktycznie codziennie. Mam z nimi świetny kontakt.
angelika
Ja akurat mieszkam nadal z rodzicami tymczasowo tylkoz mama bo tata pracuje za granica i nie mam znim takiego kontaktu jak z mama.
angelika
Ja akurat mieszkam nadal z rodzicami tymczasowo tylkoz mama bo tata pracuje za granica i nie mam znim takiego kontaktu jak z mama.
angelika
Ja akurat mieszkam nadal z rodzicami tymczasowo tylkoz mama bo tata pracuje za granica i nie mam znim takiego kontaktu jak z mama.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.