Menu

Remonty i urządzanie domu

Czy często remontujecie wasze domy lub mieszkania? Czy lubicie zmiany czy też wręcz przeciwnie lubicie jak coś ma stałe miejsce, jak zawsze można coś znaleźć w danej szafce. Czy chętnie rozstajecie się na przykład ze starymi meblami, czy jesteście sentymentalni? Kto u was w rodzinie ma zmysł do wystroju wnętrz? Opowiedzcie jak to było, kiedy wspólnie urządzaliście dom? Byliście jednomyślni czy dochodziło do sporów?

Ania
 1185  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród dom urządzanie mieszkanie remont

Odpowiedzi

monia13100
Bardzo lubię coś przesuwać, przestawiać, zwłaszcza wiosną. Najczęściej to ja wiodę prym w tym szaleństwie. Niemniej jednak lubię mieć wszystko na swoim miejscu. Do sporów nigdy w tym temacie nie dochodzi bo zazwyczaj moja druga połowa twierdzi że cokolwiek zrobię jemu będzie się podobało.
Polecam taką rozrywkę na wiosnę- po zimie która nastraja melancholią takie zmiany przynoszą powiew świeżości
koza54
lubie zmiany ale nie czeste. jak juz robie przemeblowanie to tak aby pozniej nie zmieniac tego co chwile. tak samo jest z remontem. jak maluje sciany to wybieram kolor tak aby zaraz mi sie nie znudzil :)
Danusia79
Lubię zmiany,coś przestawić, zmienić , odświeżyć wnętrze, jesteśmy na etapie wykańczania domu więc oprócz malowania ścian wypaćkanych rączkami dzieci nie robię żadnych remontów, co do wystroju to niby decyzje podejmujemy wspólnie, ale pomysły przeważnie wychodzą ode mnie... :)
mammma
odkąd Kasia zaczęła swobodnie pełzać po mieszkaniu nieustannie malujemy. zawsze coś. aktualnie jesteśmy na etapie wykańczania domku i na 5 min. przed przeprowadzką. sami wszysko wybieramy, a raczej ja sama ;)
mamaMaksa
akurat jesteśmy po generalnym remoncie domu z mężem mamy podobne gusta wiec miałam wolną rekę poza tym jestem technikiem architektem farby kafelki karton gipsy to mój chleb powszedni:))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.