Menu

Rewia mody

Trzy dziewczyny w domu to o jakieś dwie za dużo! Uwierzcie mi. Mogłabym mieć etat praczki i prasowaczki! One wszystkie przebierają się po kilka razy dziennie! I każda bluzka po dwóch godzinach noszenia ląduje w koszu na pranie. Czy wasze córki też odstawiają taką rewię mody?

kosia
 625  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat przebieranie się moda

Odpowiedzi

Mart03ha
@kosia: doskonale Cię rozumiem. Robert ma 16 lat i stroi się jakby każdy dzień był sesją do jakiegoś magazynu mody. Ubrania - oczywiście tylko markowe, innych nie założy. Fakt, że uprawia sport i często się poci, ciesze się więc, że często się myje i nosi pachnące ubrania, ale te godziny spędzone w łazience i czasem 5 razy potrafi przymierzyć koszulki zanim wyjdzie z domu. Oczywiście uprasowane wyciąga z szafy, przymierza i rzuca na fotel, zero szacunku dla mojej pracy. Cóż, tak to jest z tymi nastolatkami...
Pixelka
Synka mam jeszcze małego, ale doskonale Cię rozumiem :) hahaha sama taka byłam jak Twoje córki i syn od Mart03ha! Przebieranie za każdym razem jak wychodziłam z domu. Ale przeszło mi to na szczęście. Teraz tylko po każdym przyjściu do domu zmieniam ubranie na "domowe" mam wygodne ulubione jeansy i zakładam jakąś koszulkę. A ubrania wyjściowe wieszam w szafie.
Akoo
@kosia jak na razie córa jeszcze sobie nie zdaje sprawy z tego co to jest moda. Majka ma 8 lat i jeszcze na szczęście nie w głowie jej modne ciuszki i dobry wygląd.

@Mart03ha, poważnie? Nie wiedziałam, że w dzisiejszych czasach chłopcy tak się lubią stroić, i że aż tyle uwagi poświęcają temu jak wyglądają. Może mały kurs prasowania mu zrobisz ? ;)
lusilla
Moja Martyna ma 9 lat i robi dokładnie to samo! Przebiera się kilka razy dziennie i oczywiście nie ma mowy o schowaniu do szafy. Zwracam jej uwagę za każdym razem, ale nic to nie daje. Wydaje mi się że to trzeba przeczekać - jak sama zacznie wykonywac pewne czynności to może nabierze szacunku
ewelinan
Pamiętam jak byłam mała to frajdę sprawiało mi nie tyle co przebieranie się kilka razy dziennie i zwiększanie mamie sterty prania lecz podbieranie maminych ubrań by się przeglądać w lustrze i stukać obcasami ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.