Menu

RIBOMUNYL

Która mama stosowała u swojego dziecka?Chodzi mi o te w saszetkach?Jaki ma to smak???I czy dzieci chętnie to piją i czy faktycznie mniej chorują?

beatris23
 974  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie lek dziecko

Odpowiedzi

anulaw
smak i zapach niespecjalny Kacper pije bez problemu ma 4,5 roku ,ale on od początku wszystkie leki bez zająknięcia pił.Czy działa _tak u nas jest lepiej ale nie rewelacyjnie.Dodam że Kacper jest alergikiem może przez to,tak czy inaczej warto spróbować.tyle że to jest długa kuracja i odporność jest lepsza tyko podczas przyjmowania leku.
aga24
Ja mam w tabletkach i poprawa jest widoczna a nawet powiem że jest super(awve)(awve)(klaszcze)
Mysiaa
nina6332 tą kurację Ribomunylem trzeba przyjąć całą...nie można dawać wybiórczo ,albo nie całą....
aga24
my mamy przez 6miesięcy
Mysiaa
Dawid też jakoś tak miał.....no i co za tym idzie trzeba podać całą serię.
aga24
Mysiaa masz rację nie wolno przerywać(wow)
JUSTYS
Dominik jest alergikiem i przyjmuje Ribomunul przez 6 miesięcy przez 4 dni po jednej saszetce raz w miesiącu.I żeby zadziałał trzeba brać go regularnie co miesiąc w tym samym dniu co się rozpoczeło pierwszą saszetkę (i tak w każdym miesiącu).Godzinę przed jedzeniem(śniadaniem)
W smaku jest dobry Dominik przyjmuje go bez problemu.
madziullka
Nam niespecjalnie pomógł...ogółem na forach w necie zdania na jego temat sa podzielone... ogolem moj Marcel nie choruje na katarki czy kilkudniowe kaszelki ale nasza rodzinna jest tak tepa ze musiala to wcisnac z innymi zbednymi9 specyfikami....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.