Menu

roczek

Kobitki kochane moje...za kilka dni u nas w domku wielkie święto Bąbel skończy roczek no i... czy prawdą jest,że pierwsze urodzinki dzieciątka organizuje się w dokładnie w dany dzień? u nas to swieto wypada w środę i zupełnie nie wiem jak to zoorganizowac ,zeby zebrac moja rozbieganą rodzinkę w jednym miejscu o jednej porze(wiadomo większosc jest pracująca) Nie wiem jak to ogarnąc ,jeśli częśc gości przyjdzie w środę ,częsc w sobotę np. to mam dwa razy robic imprezke ? Poradzcie cos bo zgłupiałam do reszty (krejzolka)(krejzolka)

mysza
 782  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina urodzinki

Odpowiedzi

Nicoletta
nie mam pojecią czy rzeczywiście jest taka tradycja,ale z chęcią się dowiem :)
moniczka
My robilismy roczek dwa przed data urodzin mały miał w czwartek urodzinki a przyjecie było w sobote
Mamusica2008
Pierwsze słyszę, roczek mojego synka wypadał w czwartek, a urodzinki robiliśmy mu w niedzielę i na niedzielę prosiliśmy gości. Myślę że jak postanowisz zrobić w weekend urodzinki i poinformujesz o tym swoich gości to nikt nie przyjdzie w środę(grins)
mysza
oj to dobrze bo już myslałam ,ze przez tydzień bedę musiala imprezy urządzac i z torbami pójdę(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
sheryl
Ja też nie słyszałam nigdy o tym, pewnie jakiś stary przesąd. Robisz wtedy, kiedy Ci odpowiada. Ja robiłam w sobotę i dzięki temu wszyscy mieli szansę się pojawić. A moja mądra bratowa urządziła (4) urodziny dziecku w poniedziałek o 16 (mieszka w innym mieście), no i sorry, nie mogłam pojawić się na urodzinach chrześniaczki.
myszka838383
mojemu małemu roczek wypadł dokladnie w niedziele :) ale teraz miał 2 latka 6 kwietnia czyli w poniedziałek..impreze zrobiłam w niedziele 12 kwietnia czyli w święta :) oczywiscie w poniedzialek tez goscie przyszli wiec ciasto trzeba było kupic...we wtorek znajomi ze swoim synkiem...no ale tort byl w niedziele. To nie zmienia faktu że 3 razy musialam ciasto kupować :/
ulenka091987
ja na roczek miałam tyle wygodnie, że wypał w sobote wiec problemu nie było
Papi
mojego syna roczek wypadł w tygodniu a przełożyłam na niedziele bo miał msze w kościele z błogosławieństwem, poza tym w tygodniu cała rodzinka w pracy więc ciężko było by ich wszystkich zebrać
rozowa82
moja zuza w niedziele miała roczek ale wyprawiamy 3-go maja bo tak akurat wszystkim pasuje:)
rozowa82
ale torcik zjedliśmy:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.