Menu

Roczek:)

Niedługo Emi skończy roczek, zastanawiamy się z mężem, czy ugościć rodzinę w domu, czy może zorganizować to w jakiejś restauracji? Będzie nas około piętnaścioro, a mieszkanie mamy 65m2, więc nie za duże. Jak Wy przygotowywałyście roczek Waszych dzieci?
Jeśli w restauracji - może przy okazji jakaś Tyszanka podpowiedziałaby gdzie?:)

Estera
 1480  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta urodziny rodzina restauracja roczek przyjęcie

Odpowiedzi

dwudziestka
My właśnie jesteśmy po roczku synka :) Robiłam w domu, bo nie stać nas było na restaurację. Mama pomogła mi wszystko przygotować i tylko w dzień urodzin poprosiłam moją zaprzyjaźnioną sąsiadeczkę o pomoc. Pomogła podgrzewać, podawać i zmywać, żeby wszystko sprawniej szło. Tort kupiłam cukierni. Było nas w sumie 18 osób w tym 4 dzieci. Dzieciaki mogły się swobodnie bawić a w restauracji już byłby z tym problem.
PaniZakrecona
huh, no to gratulacje, pierwszy roczek to jest cos!
Piotrusia roczek byl w domu, Gabrysi w restauracji, policzylam ile by mnie kosztowalo jedzenie, prad, czas poswiecony na sprzatanie - te same poeniadze no i trzebaby jeszcze pozyczac talerze i takie tam - krzesla i inne. Lepiej w restauracji.
Matina
Nasz roczek był rok temu. Tez odbył sie w domu. Zmęczyłam sie bardzo. Dzień wcześniej udekorowałam cały pokój balonami, serpentynami, nakleiłam ogrony napisa ROCZEK 1. Potem ganiałam przy garach, potem przy gościach, potem zmywałam. Jeśli masz możliwośc w restauracji to tak zrób.
artanis
Ja chrzciny urządzałam w restauracji, roczek w domu - bo było nas malutko, tylko my, moja mama, teściowie i chrzestny z córką, a salon ponad 40m2 więc bezproblemowo się pomieściliśmy. Obiadu nie gotowałam - zaprosiłam PO obiedzie. Tylko jakieś ciasto, tort z cukierni, ale i tak było fajnie:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.