Menu

ROCZEK DZIECKA

Hej,witam wszystkie mamy,mam pytanie i prośbę zarazem,niedługo zbliża się roczek Szymonka,podpowiedzcie prozę,jak zorganizować taką imprezę,tort wiadomo,a reszta?Co kładłyście dzieciom do wybrania,jakie rzeczy,co do jedzenia,nie chcę robić biby z alkoholem,będzie kilkoro dzieci,jak u Was było?bardzo dziękuję za odpowiedzi;)

katarzynka2404
 1196  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem pierwsze urodziny malucha

Odpowiedzi

clyde22
U nas roczek był grillowy, Szymon jest z lipca. Był i tort, i ciasto, i alkohole były dla chętnych. Nic nie kładliśmy do wybrania - dla mnie to kolejny jeden z "zabobonów".
karolcia514
u nas roczek byl robiony na slodko i cieplo byl szampan i wino do tego pokoj byl przystroiony w balony i serpentyny do wybrania polozylismu duza lyzke ksiazeczke do nabozenstwa nozyczki nici i pieniadze (kwiatek)
daryjka87poznan
U nas roczek był w grudniu. Zaprosilismy na 16 godzine, zaczelismy od słodkiego, skonczywszy na kolacji. Pokoj ładnie przyozdobiłam balonami i napisem na firance Roczek Inezki :D
My polozylismy, ksiazeczke od nabozenstwa, pieniazek, kieliszek, i długopis.
emikacpi
my tez nie kładliśmy , był tort sałatki owoce i lody :)
xkasiulax
Nie kładliśmy żadnych rzeczy do wyboru.oprócz ciast,tortu Był alkohol na ciepło barszcz czerwony krokiety,bigos sałatka owocowa.Na deser lody z sosem czekoladowym ogólnie stół szwedzki,zimna płyta wędlinka na talerzu wszystko w większych ilościach było dużo osób
xkasiulax
Możesz zrobić koreczki warzywne,owocowe,śledziowe,z fety,sera pleśniowego
pimkie
(awve) U nas mieszanka : tort,ciasta,sałatka tradycyjna,krokiety z pieczarkami,kotlety schabowe.
Pokój przystroiliśmy balonami i różnymi kolorowymi ozdobami.Było miło.
Do wyboru położyłam :różaniec,grzebień,kieliszek,książka,pieniążki.
Oczywiście było bezalkoholowo.Nie rozumiem dlaczego znajduje się alkohol tam gdzie są dzieci.Przecież to przyjęcie naszego dziecka,a nie dorosłych.Czy ludzie nawet na roczku nie mogą bez tego wytrzymać??
(nigdy)
katarzynka2404
Serdecznie dziękuję,na pewno skorzystam z waszych opinii i rad,kochane net-mamusie;)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
sloniatko89
u nie na roczku z alkocholow byl tylko szampan:) cala impreza byla ma slodko bo bylo sporo dzieci:) polozylam, nici, pieniadze, ksiazeczke do nabozenstwa, kieliczek, wazowke:) wiktor wybral nici:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.