Menu

Roczek...pierwsze urodziny:)))

Kochane, czy wyprawiałyście swoim pociechom imprezę na roczek?(prezent) I za co pierwsze złapały dzieciaczki... nożyczki, długopis, nici, kieliszek(smiech)...?(grins)(grins)(grins) Mówi się, że co pierwsze znajdzie się w rączce, tym kimś będzie dziecko w przyszłości, ale zazwyczaj chyba się to nie sprawdza... Opowiedzcie, jak to było u Was?(awve)(awve)(awve)

Magdzik
 1099  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Czas wolny i Sport dziecko rok

Odpowiedzi

myszka838383
zapomniałam o tej wróżbie :D przypomniałam sobie 2 dni po imprezie :D u nas kładzie się książkę, banknot, kieliszek i różaniec :)
emiliab
Za co mój synek by nie złapał to i tak będzie piłkarzem i stadiony będą skandować " Franek, Franek łowca bramek"!!!!!!!!!!!!!! T o po swoim potronie(grins).
Magdzik
@gochasta dobre(smiech) My też uczcimy to małe "wielkie" święto w gronie rodziny(grins)
Magdzik
To raczej nie chodzi o to, czy się wierzy, czy nie... Tylko o dobrą zabawę @kasia123188(grins)
vanessa82
u nas tez sie wróży, kładzie się: kieliszek, różaniec i książeczke, i kase. Na roczku chrześniaka mojego męża Macius włozył różaniec do kieliszka(krejzolka) więc chyba będzie "pijącym księdzem" heheh taka moda teraz co nie? a w ta niedziele idziemy do mojej szwagierki na roczek małego, zobaczymy co głabnie :-)
sweetnessa27
Impreza roczkowa u nas będzie dopiero w listopadzie ale mam nadzieję że nie zapomnę powróżyć:) Lubię takie zabawy hihi bynajmniej dl tego że jak to pisze @Magdzik to dobra zabawa(grins)

(kwiatek)(kwiatek)(cukierek)(cukierek)
NATI
My pierwsze urodziniki corci spedzimy razem ze znajomymi rodzinka daleko ale jak bedziemy na urlopie w kraju to drugi raz zrobimy urodzinki :)a wrozyc bedziemy o ile nie zapomne :)
ania242
my tez robilismy roczek w gronie znajomych i tez wrozylismy i maly chwycil za pieniazek(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
monique25
roczek oczywiscie był ale bez wróżb
babooshka
zapomniałam o tej wróżbie (czy też zabawie) ale we wrózby i tak nie wierzę.A uroczystośc odbyła się gronie rodznnyma potem z przyjaciółmi:)
okim76
My wyprawialiśmy urodzinki w gronie najbliższej rodzinki, czyli dziadkowie, chrzestni, ciocie i wujkowie...położyłam książke, różaniec, banknot i kieliszek. Córcia wybrała książkę do dzisiaj bardzo je lubi.(awve)(awve)
mammma
imprezka była, oczywiście! ale bez wróżenia. moja mała złapała od razu za prezenty (smiech)(smiech) i co z niej wyrośnie????(krejzolka)
rozowa82
roczek był ale nie wróżyliśmy, zresztą nie było potrzeby bo jak dziedkowie ze strony męża przyjechali to nie chwyciła prezentu tylko pieniażka którego wyciągnął dziadek no i wszystko było jasne (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
Anna81
ja nie znam tej wróżby nigdy u mnie nie robili nic takiego jak ktoś może to niech napisze na czym to polega przyda się może kiedyś mi
monique25
wiec to jest chyba tak (grins)
kładziemy przed dzieckiem przedmioty różaniec ; kieliszek; książkę;kasa w banknocie i bilonie . I tak jak wybierze różaniec - zakonne życie; książke - zapal do nauki ; kasa w banknocie dostatnie życie ; w bilonie przecietne zycie ;a z tym kieliszkiem to mówią ze bedzie lubiało dziecko sobie wypic he he (grins)
Magdzik
I czasami nożyczki lub nici, to będzie krawcem lub krawcową(grins)(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.