Menu

roczek poza domem

wiecie, mam co prawda jeszcze 2 miesiące nim moje maleństwa będą obchodziły swoje piierwsze urodzinki, ale tak się już powoli zastanawiam, bo chciałabym żeby tendzień, był taki wyjątkowy. Wtedy powinno być już ciepło więc się zastanawiałam czy, by nie urządzić urodzinek gdzieś poza domem, może gdzieś nad wodą a może na działce nie wiem sama... macie jakiś pomysł? jak zrobić żeby roczek był wyjątkowy? jak wy robiłyście tod la swoich dzieci? (prezent)(prezent)(prezent)

grosia
 363  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem roczek

Odpowiedzi

kama86
Grill dla rocznych dzieci??-to mi bardziej podlatuje impreza dla doroslych:)Nigdy tez nie przygotowywalam sie do urodzin przez kilka dni siedzac w kuchni.
Roczne dziecko za bardzo nie rozumie ze ma urodziny ze to jego swieto..
Rocznym dzieciom i wiekszym robilam urodziny zawsze w domu.
Syn ma 6 lat wiec od kiedy poszedl do szkoly ma robione osobno dla kolegow i kolezanek..
goskapolak
Ale dla kogo on ma być wyjątkowy? Dla dziecka czy dla gości?
Jeśli chodzi o wyjątkowość dla dziecka- to zapomnij.Ono jest za małe by wiedzieć co się dzieje.Nie będzie zadowolone ani z ilości ludzi ani z tego,że w tym dniu wiele jego codziennych rytuałów ulegnie zmianie.Nawet jeśli przez chwilę będzie zadowolone to za tydzień już o ty zapomni.No,ale goście będą pamiętać dłużej(wow)
Zastanawiam się zawsze po co ta cała szopka z okazji pierwszych urodzin dziecka? Żeby rodzina i znajomi byli zadowoleni?
U mnie na urodzinach córki byli dziadkowie- zjedli ciasto,wypili kawę,chwilę pogadaliśmy i poszli do domu.
iwus198920
gaspolak mój roczniaczek był bardzo zadowolony cały czas klaskał i się śmiał bawił się balonami próbował dmuchać tort, klaskał jak mu śpiewaliśmy :) Zdecydowanie był to dla Niego wyjątkowy dzień :) a co do pomysłu to u Nas był w domu był obiad, przekąski, tort itd.. była muzyka śpiewaliśmy sto lat, tańczyliśmy z solenizantem było bardzo fajnie :)
goskapolak
Iwus- ale zadowolony był pewnie przez dwadzieścia- góra- dwadzieścia pięć minut:)I to było jego wyjątkowe dwadzieścia minut.
iwus198920
ale ważne, że było :p
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.