Menu

Rocznica katastrofy pod Smoleńskiem

Dzisiaj mija dokładnie rok od czasu katastrofy pod Smoleńskiem. Przez cały rok nie milkły komentarze na ten temat. Dzisiaj jest rocznica. Czy waszym zdaniem ciągłe drążenie tematu jest konieczne? Czy nie lepiej by było dla rodzin ofiar katastrofy, aby szum wokół tego wydarzenia umilkł? Mówi się, że społeczeństwo ma już dość poruszania tego tematu, czy wam również to przeszkadza, czy jesteście zdania, że należy sprawę wyjaśnić do końca? Zapraszamy do dyskusji.

Ania
 2173  33

Znajdź pytania na ten sam temat:

smoleńsk katastrofa rocznica

Odpowiedzi

euphoria29
Chciałabym poznać prawdę i tajemnicę,która wiąże się z katastrofą pod Smoleńskiem bo mnóstwo jest niejasności.
irekzboralski
równiez bardzo mnie ten temat interesuje a przede wszystkim rodzinom tragicznie zmarłych należy się wyjaśnienie tej sprawy do końca..
Cyntia
Również uważam,że cała sprawa jest niejasna,rosyjska str. mąci.
Nalezy sie wyjaśnienie NAM wszystkim,a na pewno rodzinom ofiar.
Niestety nie podoba mi sie postawa Jarka,to przez niego i jego postawę niektózy mają dośc tej sprawy.
Edytka85
Rękami i nogami podpisuję się pod wypowiedzią @Geodzi.
euphoria29
@geodonna najeżdżasz na PIS a zapominasz kto tak naprawdę mąci w tej sprawie.PO wraz z rosjanami skrupulatnie zaciera i maskuje wszystko,nawet to o czym wie.
Nam wszystkim należy się prawda a szczególnie właśnie tym rodzinom,które na to czekają.
monique25
życia i tak im nie wróci ...
Maffi
Ja juz mam dosyc tego szumu, jak inni ludzie giną to takich afer się nie robi, niech to wyjaśniają i jak w końcu wyjaśnią to dopiero podadzą oficjalna wersje... przychylam się do wypowiedzi ateny.
Nie dość, że rodziny ofiar byli ludzmi raczej majętnymi- to jeszcze ogromne odszkodowania, a jak zwykli śmiertelnicy giną, to albo nic się nie należy, albo jakieś ochłapy- a im czesto o wiele bardziej pomoc by sie przydała.
Beki
Oj nie! Kto Nami pomiata?! W jaki sposób?! Z tego co zauważyłam to Polacy sami siebie poniżają.. i łamią wszystkie zasady. W tej rocznicy - która obchodzona jest (za)bardzo medialnie - nie chodzi o pamięć tylko o politykę...o to kto głośniej krzyknie.
Z tego co wiem, nie wszyscy z członków rodzin bezpośrednio dotkniętych tą katastrofą, czekają na ujawnienie rzekomej "prawdy". "Katyń 2010" - [generalnie co to za perfidna nazwa?!] to ugrupowanie Kaczyńskiego i dosłownie KILKA osób z rodzin, które mieszają i nastawiają wszystkich przeciwko narodowi Rosyjskiemu.... skutki widać.
P. Jarosław i PiS.. po prostu brak mi słów żeby cokolwiek napisać o nich pozytywnego. Są to krzykacze, którzy idą do celu po TRUPACH.. nie zważając na uczucia innych.
agucha44444
takie samo mam zdanie jak Monisia
Beki
Hehehe no i jak tu polemizować z tak ukierunkowanym zdaniem..
Beki
No tak, zapomniałam, ze Jarosław jest ofiarą wrogiego układu i wszyscy są przeciwko niemu.... aż mi się smutno zrobiło...
Zacznijmy od tego, że w normalnym kraju o ugruntowanej demokracji człowiek, o którym mowa byłby już dawno skompromitowany. Podam tylko jeden powód: świadome i celowe kłamstwa oraz udawanie kogoś kim się nie jest podczas kampanii wyborczej w celu zdobycia władzy. Koniec kropka. Tłumaczenie się proszkami, po których uaktywnia się miłość do Gierka itp do mnie nie przemawia..
Beki
Musimy porzucić autostrady i szpitale i zająć się budową pomnika prezydenta i jego 95 ofiar. No i musimy wyjaśniać, wyjaśniać, wyjaśniać. Co wyjaśniać? Nasz charakter narodowy? Ułańską fantazję, wiarę w cuda? Arogancję durni wyniesionych do władzy uważających, że prawa fizyki mają się zastosować do nich, a nie oni do praw fizyki?
Jarosław Kaczyński nie może uznać żadnych dowodów, że wypadek był wypadkiem; wypadkiem spowodowanym nie awarią techniczną, nie warunkami pogodowymi, a ludzką głupotą, gdzie najprawdopodobniej głównym winowajcą był jego brat, prezydent naszego kraju. o!
Edytka85
@Beki brawo. Nic dodać nic ująć.
Edytka85
@Lonia a nawet jeśli (z naciskiem na nawet) to był zamach stanu....to co? Świadomość tego wróci życie ofiarom? Pomoże Ich rodzinom? A może wojnę wywołać z Rosją od razu co? Niech nas zmiotą z powierzchni Europy i po problemie.
Beki
Lonia.. podaj źródła! Dowody! Fakty! A nie pierdoły, bo tak!
Beki
Mało tego. Piszesz o tym żebyśmy otworzyli oczy, a sama nie potrafisz. Wyobraź sobie, że ja potrafię SAMA wyciągnąć wnioski z danych sytuacji, wypowiedzi i nie potrzebne mi do tego media, które opisują dane wydarzenie w przekłamany, zmanipulowany sposób albo/lub z korzyścią dla kogoś... trzymając jednej strony... sama się rozejrzyj wokół, sama spróbuj ruszyć "łbem", pomyśleć LOGICZNIE! To nie boli. Zachęcam.
Edytka85
@Lonia ale się zapatrzyłaś w Kaczora. Nie docierają do Ciebie argumenty innych bo sama wiesz lepiej, bo Ty znasz prawdę. Ech Kaczki i Ich sekta...brak słów.
Edytka85
@Lonia jestem bardziej za "Bronkiem" bo nie chciałam by Kaczor został prezydentem i na szczęście nie został. Każdy był leszy na ten stołek niż pan Prezes. Tyle w temacie
Beki
Kobieto, kogo Ty nazywasz ciemnotą? Społeczeństwo Polskie?! Zauważ ile jest osób przed Pałacem Prezydenckim. Garstka.
No i widzisz, ja nie muszę mieć do tego TV a Ty najwidoczniej tak.
Źycie ogólnie jest dziwne.
I jakie zacieranie śladów? Skoro rzucasz takimi hasłami to podeprzyj to odpowiednim przykładem.
Wiesz chyba, że internet nie jest anonimowy.
cela
Czytam to wszystko i bardzo się dziwię, bo słucham różnych wypowiedzi w radiu i telewizji, czytam prasę też różną. Wypowiadają się tam różni mądrzy i kompetentni ludzie/ znawcy o całej tej katastrofie. Zdania są oczywiście podzielone, ale nikt nie wyklucza zamachu... A większość mam, które tutaj zabrały głos nie mają zielonego pojęcia o tym co piszą.
Gdyby mój mąż zginął w tak niewyjaśniony sposób nie spoczęłabym dopóki nie poznałabym prawdy!!!

I mogę powiedzieć otwarcie, że nadal nie żyjemy w wolnym kraju.(pout)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.