Menu

rocznica slubu.....

hej dziewczyny. jutro obchodzimy z mezem pierwsza rocznice naszego slubu. mam takie pytanko czy Wy jak mialyscie rocznice to gdzies wychodzilyscie czy raczej w domu ja spedzalyscie??? bo ja nie mam wogole pomyslu co jutro zrobic :( doradzcie mi cos .....

natalia87
 574  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina slub rocznica slubu malzenstwo

Odpowiedzi

Magdzik
Pierwszą rocznicę spędziliśmy w domu z maluszkiem(kciuki)
daryjka87poznan
My w pierwszą rocznice wyszlismy na wielkie desery lodowe.
kaisaa4
a ja nie pamietam ... (krejzolka)(krejzolka) teraz bede miec 7 .... (grins)(rock)(prezent)
Jucha
My pierwszą rocznicę ślubu spędziliśmy na weselu u kuzyna!!! W poprawiny zespół zawołał nas na środek sali i Para młoda wręczyła nam bukiet i złożyła życzenia..... masakra aż się popłakałam (prezent)(prezent)(prezent) taka byłam zaskoczona....
joasik31
my jesteśmy cztery lata po ślubie i jak do tej pory każda rocznicę ślubu mój mąż zabiera mnie do restauracji, aby być tylko razem. Natalka wtey jest albo z dziadkiem i ciocią albo z wujkiem.
vanessa82
my z mężem zapakowalismy nasza córcię do wózka i pojechaliśmy w 3 do restauracji, (ale na świezym powietrzu siedzieliśmy) mała spała a my zajadalismy desery lodowe. było miło :-)
monikarogalska2
My byliśmy w knajpie na pizzy... cóż za romantyzm(grins)
Agnieshka76
Ja co prawda nie mam rocznicy ślubu w związku z tym obchodzimy rocznice wspólnego zamieszkania. Co roku moja druga połowa przynosi mi kwiatki. I gotuje przepyszną kolację. A Ja muszę tylko być.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.