Menu

Rocznica ślubu

Jak wyglądają zazwyczaj wasze rocznice ślubu? Czy w ten dzień obdarowujecie się wzajemnie prezentami, może Ty dostajesz od męża kwiaty, a w zamian szykujesz romantyczną kolację? A może w ten dzień decydujecie się na wyjazd tylko we dwoje? Opowiedzcie jak zwykle wyglądają wasze rocznice ślubu?

Ania
 971  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

ślub rocznica ślubu

Odpowiedzi

renata29
niedawno obchodziliśmy pierwszą rocznicę ślubu,mąż wieczorem wrócił z pracy,ja czekałam z kolacją,kwiaty dostałam na drugi dzień:)
Nula139
W tym roku obchodziliśmy 12 rocznicę ślubu.Nie świętujemy hucznie.
Zazwyczj jest tak ,że mąż przynosi kwiaty,potem wieczorem kolacyjka i to tyle.
Kordelia
Pierwszą i drugą rocznicę obchodziliśmy uroczyście, później niestety przestaliśmy, a w zeszłym roku, gdy mój tata zadzwonił z życzeniami, to w ogóle byliśmy zaskoczeni z mężem ,że to dzisiaj......:)
desdemonka
naszą pierwsza rocznicę slubu bedziemy obchodzić z mężem w tym roku wiec jeszcze wszystko przed nami...
ancyk
Nasza pierwsza rocznica była z kolacją i prezentami, druga to wyjazd z córeczką do Zakopanego na weekend,a na trzecią 22.09 urodzi się nasze drugie dziecko(termin 19.09)!!!!
daryjka87poznan
My jak narazie mielismy tylko jedną. Poszlismy na wielkie desero-lody. mniam :)
Renatka2019
Na razie mieliśmy 2 rocznice i na każdą szykowałam romantyczną kolacyjkę przy świecach. W tym roku (14 kwiecień) jeszcze nie wiem co zaplanować. Jeśli chodzi o prezenty to dajemy sobie jakieś drobne upominki.
bobasekm
Nasze rocznice to jakieś podarki i kolacje przy świecach (z dziećmi), lub jakaś randka, a później... chyba nie muszę pisać ;)
Ewa0528
W tamtym roku obchodziliśmy 6 rocznice ślubu i wybraliśmy się na romantyczny wyjazd we dwoje było cudownie;) A tak wcześniejsze rocznice to romantyczna kolacja w jakieś przytulnej knajpce i potem ....;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.