Menu

rocznica slubu

jak celebrujecie rocznice slubu?? szukam nowych pomyslow

truska
 588  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina rocznica slubu

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Pierwszą zrobilismy imprezke małą w domu i z mezem wybralismy sie na deser i lody a druga poszlismy na obiad do restauracji.
ausa
romantyczna kolacja w domku (prezent)
ausa
romantyczna kolacja w domku (prezent)
Nula139
U nas jak u @atena.
Jolcia24mb
My nasza 1rocznice mielismy zaplanowana wypad do Ustki wiecie kolacjia
spacer itp niestety kolega męża miał awarie auta i niewypaliło (placze) .
We wrześniu mamy 2r i ponownie planujemy spacer kolacjie itp ale już z maleństwem (grins).
Kordelia
Pierwsza była obchodzona hucznie - przyjęcie dla rodziny (grins) natomiast później przestaliśmy obchodzić i teraz po 12 latach małżeństwa już nie obchodzimy wcale ........ więc nie zainspiruję Cię (pout)
Juli1303
ja powiem tak: Moja 6 rocznica w tym roku wyglądała tak: Pracowałam do godziny 20 i powiedziałam że nic nie obchodzę bo miałam na głowie wiele spraw.Mąż odebrał mnie z pracy bez dziecka więc coś już podejrzewał am , zawiózł mnie do chińskiej restauracji gdzie czekał na nas stolik a na nim piękny bukiet kwiatów.Zmęczenie mi od razu odeszło i byłam zadowolona z niespodzianki,
Dla mnie to był świetny pomysł z jego strony, bo uważam że to facet powinien zadbać o takie rzeczy.
maja1482
my niestety, jakoś tak się złożyło, nie mieliśmy okazji spędzać w szczególny sposób naszych rocznic... oczywiście zawsze jakoś miło spędzaliśmy czas w domku... teraz mieliśmy pojechać w naszą 4tą rocznicę w góry, do Zakopanego, tak gdzie pojechaliśmy po naszym ślubie... niestety znów nic z tego, bo będziemy mieli w tym czasie gości, którzy nie liczą się z naszymi planami(placze)(placze)(placze)
karolcia514
pierwsza i droga rocznie spedzilismy w restauracji
natuuusia19
w czerwcu bedziemy ieli 3 rocznice hehe:) jak ten czas leci:) pierwsza mielismy u meza barata na weselu:) dostalismy wielki bukiet roz i taniec z dedykacja:) pozniej loli zaspiewal mi nasza pierwsza piosenke:) druga r spedzilismy razem:) tescie zabrali wiki do siebie:) maz zrobil kolacyjke w domku przy swiecach i z kwiatami:) dostalam wtedy perelki:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.