Menu

Rocznice, urodziny, imieniny, inne święta

Ponoć pamiętanie takich dat jak rocznica ślubu, urodziny czy imieniny nie jest bynajmniej domeną mężczyzn i to my – kobiety – przywiązujemy większą wagę do obchodzenia rocznicy poznania, trwania związku czy rocznicy małżeństwa. Jak to wygląda w waszych związkach? Czy zawsze oboje pamiętacie o ważnych datach i świętujecie jakoś szczególnie te dni czy też zupełnie nie przywiązujecie do nich wagi?

Ania
 2303  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

urodziny pamięć daty rocznica święta imieniny

Odpowiedzi

moput
Ja pamietam zawsze a bardziej niż pamiętam to kalendarz mi podpowiada :) Mój mąż o własnych urodzinach zapomina :)) A ze świetowaniem jest różnie. Ostatnio zamiast imprezy i prezentów robimy sobie wycieczki :)
Achcha
Moput, Ty jesteś moim Alter Ego, zawsze gdy chcę odpowiedzieć na pytanie to widzę, że Ty napisałaś to co ja chcę napisać!(awve)(awve)(awve)(awve)(awve)
moput
To mi miluśko :))
renata29
zwykle pamiętam o wszystkim chociaż z rocznicą ślubu mam problemy a mąż to różnie,mniej więcej kojarzy ale nie zawsze:)nie świętujemy jakoś szczególnie ale zawsze są życzenia i przy większych okazjach prezenty:)
Renatka2019
My oboje z mężem pamiętamy o swoich urodzinach, imieninach i oczywiście o rocznicy. Najważniejszym świętem są urodziny synka. Niedługo będziemy obchodzić jego 2 urodzinki. Na swoje urodziny kupujemy sobie prezenty ale żadnych imprez nie robimy, ale dla synka organizujemy małe przyjęcie.
daryjka87poznan
Ja pamietam a moj maz nie zawsze. Jezeli chodzi o rocznice to mielismy jak narazie jedna i swietowalismy ją dosc chucznie.
Magdzik
Pamiętam o wszystkich urodzinach, imieninach, rocznicach...itd. Pamiętam o swoich ważnych dniach, jak i mojej rodzinki i męża. Mąż za to ma z tym problem:)
PatrycjaM
Mój mąż pamieta daty urodzin i rocznic. Z datami z troszeczke dalszej rodziny to bywa różnie-ale od czego jestem ja. HA!HA! Zawsze cos robimy razem, obiad wycieczka itd. Za niedługo nasza 10 rocznica Ślubu.
beatka7623
Mój mąż pamięta wszystkie daty Tak samo ja Ze świętowaniem jest różnie bo z reguły go nie ma Więc życzenia składamy sobie telefonicznie A prezenty dajemy sobie tylko na urodziny i imieniny No chyba że symboliczny jakiś z okazji mnie ważnej :)
agakoko
Mi się czasami zdarza zapomnieć o jakichś imieninach,daty urodzin pamietam ,a co do mojego męża to powiem krótko-ogromna pustka!!!!!!!:-)))))
margolcia85
Mój mąż zapomina nawet kiedy znajomi skałdają mi życzenia pyta co to za okazja .... Ostatnio rozmawiałam z mamą na temat przygotowania kawy w pracy a on na to co ty chcesz całą firmę cześtować? Za dużo masz kasy, a jak powiedzialam o tym że mam imeininy to zapytał od kiedy Ty masz imieniny w czerwcu? Więc niel icze nawet na to że złoży mi żyzenia... Hihihi ale zdążyłam sie przyzwyczaić, 3 lata jesteśmy małżeństwem, wczesniej spotykaliśmy się 2 o tym ze znaliśmy się właściwie od zawsze nie wspomne :) także .... To poprostu jest facet oni mają albo czarne albo białe i nie ma innych opcji :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.