Menu

Rodzaje zajęć dodatkowych dla 6-latka! Pomysły :)

Drogie mamy, proszę o kilka propozycji pomysłów na co zapisać 6 - latka po szkole? Chodzi mi o zajęcia 1-2 razy w tygodniu, bo synek sam chce coś trenować ale nie wie co. Chodził przez rok na taekwondo, ale po 2 miesięcznej wakacyjnej przerwie stwierdził że już nie chce i chciałby na coś innego. Nie chce go zmuszać ale cieszy mnie fakt że chce próbować innych rzecz, bo może coś go zainteresuje na tyle żeby mógł w tym kierunku robić coś więcej. Dlatego proszę o jakieś pomysły, może podpowiedzi na co chodzą wasze dzieci, bo nie mam rozeznania jakie rodzaje zajęć teraz są prowadzone, a my z mężem rozważymy, zaproponujemy dziecku i wtedy zacznę szukać takich zajęć w swoim mieście. Z góry dziękuję za pomoc.

lizzy11
 509  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Czas wolny i Sport sport zajęcia dodatkowe

Odpowiedzi

amalka
O! Avatarka zmieniłaś (grins)

Krzysio uczęszcza na niemiecki do szkoły Lang i na Uniwersytet Dziecięcy Unikids (kciuki) Ze względu na fakt, iż na powyższe zdobył stypendia naukowe i pieniążki zostały w kieszeni, zapisujemy go jutro na robotykę lego. "Lliznął" już sprawę na uniwerku i był zachwycony. Po wystawie lego (byliśmy w niedzielę- polecam jeśli kto ze Śląska; trwa jeszcze tydzień) Junior wierci mi dziurę w brzuchu. Decyzja zapadła. Rozważamy również sztuki walki. Puki chce- niech próbuje wszystkiego. Lepsze to niż siad płaski z tabletem w ręku.
amalka
Aaaa a w weekendy basen z tatą (mnie tam nawet siłą nie zaciągną hehe)
lizzy11
miło cię widzieć :) hmm... o tej robotyce lego słyszę po raz pierwszy. co to takiego? młody uwielbia lego. nie wiem czy u nas jest coś takiego?
amalka
Krzysio zaliczył Lego Mindstorms oraz Lego Wedo. Polecam bo naprawdę warto.

W zakładce "kontakt" znajdziesz namiar na biuro obsługi. Mapką się nie sugeruj. Moje miasto nie jest na owej wyszczególnione a zajęcia są.
Robotyka Lego Mindstorms (7-15 lat) - Mały Inżynier.pl

Pokaż swojemu dziecku, że budowa robotów to świetna zabawa!!!

amalka
Ps. Wieku się sztywno nie trzymają (grins)
lizzy11
Dzięki, zaraz tam zajrzę:-)
tymianek
Mam 7-latka, który obecnie trenuje drugi rok taekwondo - motywują go do dalszej pracy certyfikaty, które zdobył za zdanie na wyższy stopień/pas. W szkole chodzi dodatkowo na j. niemiecki oraz na kółko matematyczne - ze względu na zdolności matematyczne, wyłapane w przedszkolu, które promuje matematykę i dzieci mające smykałkę do tej dziedziny nauki, były prowadzone pod okiem Pani prof. z Uniwersytetu. Ponadto zapisałam syna na Uniwersytet dla dzieci (prowadzony jest w 4 miastach: Olsztyn, Warszawa, Kraków, Wrocław), na który uczęszcza w weekendy i poznaje tam wiele interesujących rzeczy z różnych dziedzin nauki.
Syn w przedszkolu chodził przez 2 lata na Robotykę, chcieliśmy to kontynuwać po szkole, ale syn już nie chciał chodzić.
Obecnie rynek przedstawia tyle możliwości, że napewno coś znajdziecie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.