Menu

Rodzeństwo dla jedynaka

To jest pytanie w zasadzie do mam jedynaków – czy myślicie o rodzeństwie dla maluchów? Czy może nie planujecie więcej dzieci? A jak planujecie to kiedy chcecie powiększyć rodzinę?

lilique
 720  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

potomstwo rodzeństwo dziecko

Odpowiedzi

dudka
na razie o tym nie myślę. Dopiero co świat stanał na głowie :) Ale w kazdym razie nie chcę żeby córeczka była jedynaczką. Więc jeszcze przyjdzie pora na myślenie o tym.
zadymka
My już zaczynamy po mału myśleć...Lenka ma dwa latka więc moim zdaniem to tak w sam raz. Ale ciii nie chcę zapeszać!
dwudziestka
Ja jeszcze nie myślę – marzę o tym żeby odpocząć póki co!
kasia13_archiwum
Nie jestem juz mama jedynaka, ale po urodzeniu mojej starszej mialam taki zamiar. Potem Fatima byla starsza... i czula sie samotna. Jak bylysmy na placu zabaw to szybko zdobywala nowe znajomosci, ale po zabawie wszyscy sie rozchodzili do domow i rodzenstwa szly razem, a Fatima sama. Nie mogla tego zrozumiec, dlaczego dzieci bawily sie z nia a teraz juz zostawialy ja i szly sobie.
Jak miala 3 latka zdycydowalismy sie na kolejne dziecko. No i na szczescie udalo sie za pierwszym razem.
Pomysl byl trafiony. Fatima ma juz 6 lat a Yasmina ma 2 latka i Fatima kocha bardzo swoja mlodsza siostrzyczke, a Yasminka jest wpatrzona w starsza siostre jak w obrazek.
Myslimy nawet o 3. dziecku.
Akoo
Po Majce na drugie dziecko zdecydowaliśmy po tym jak napisała @dwudziestka już odpoczęliśmy czyli po 4 latach. Teraz jednak myślę, że lepsza mniejsza różnica wieku, bo rodzeństwo łatwiej się będzie mogło porozumieć, razem będzie dorastać i aktywne wychowywanie, pilnowanie, przebieranie przeliczając na lata wychodzi krótsze.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.