Menu

Rodzice

Dzięki dziewczyny poprawiłyście mi humor. Doła miałam już tak wielkiego, że zastanawiałam się jak z niego wyskoczyć. A dołują mnie moi rodzice. Dokładnie rodzice. Po 30 latach małżeństwa nie mogą się dogadać o wszystko się kłócą, patrzą na siebie jak na najgorszego wroga. Ostatnio zadałam im pytanie po co sa z sobą jak nawet Dzień Dobry sobie nie mówią. Czy nie może być tak, że życie jest piękne, bez żadnych problemów? Ja bym chciała choć jeden taki dzień!!!!

antenkarad
 740  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina kłótnie rodzina

Odpowiedzi

antenkarad
tzn miało być :"Ostatnio zadałam im pytanie po co są ze sobą jak nawet Dzień Dobry sobie nie mówią"
krasna1
niestety takie życie...
ale nie martw się u każdego w rodzinie jest coś co można by było poprawić albo ulepszyć...
a jeśli chodzi o sytuację Twoich rodziców to przykre jest to,że zamiast cieszyć się z tego co osiągneli w życiu to spędzą resztę życia na walce ze sobą ...
to przykre...
avialle
ach, w pewnym wieku rodzicom odbija, moi w tym roku też będą mięli 30 rocznicę ślubu, no i w sumie nie kłócą się, ale rozmawiają ze sobą na "przycinki", tak żeby doryźć, no może i to dla żartu, ale to trwa cały dzień więc taki humor męczy wszystkich domowników.
Jak jedziemy do nich po kilku godzinach mam dość...
antenkarad
Szczerze to sama się zastanawiam czy nie ograniczyć kontaktów z nimi
antenkarad
To, że każdy żyje własnym życiem to ja wiem, tylko nie wiedzą to moi rodzice. Swoje brudy przeważnie piorą przy mnie i dlatego jest mi z tym tak źle.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.