Menu

Rodzice

Mieszkacie daleko od swoich rodziców, czy jednak zaczynając życie na swoim nie chciałyście za daleko się przenosić właśnie ze względu na nich? Ja wciąż mieszkam z rodzicami pod jednym dachem, ale myślę, że nawet jak juz się usamodzielnię to chciałabym zostać w tym samym mieście, żeby mieć do nich blisko. Ale wiele osób mówi że im dalej mieszkają tym lepiej :) Pewnie ze wzzględu na niezbyt poprawne stosunki bo inaczej sobie tego nie umiem wytłumaczyć.

johanna
 667  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

rodzice

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
No... ja mieszkam dosyc daleko... Z Köln do Zielonej Gory jest juz kawalek drogi. Z tego powodu widujemy sie niezbyt czesto. Ale wcale mnie to nie cieszy i tak czesto jak moge to jezdze tam i rowniez moi rodzice odwiedzaja mnie. Ale pewno, ze wolalabym, aby to bylo blizej. I ze wzgledu na mnie... zawsze bylaby pomoc przy dzieciach, ale i ze wzgledu na dzieci... mialyby babcie i dziadka o wiele blizej... Takze rzeczywiscie zdaje mi sie, ze cieszyc sie z takiej odleglosci moga wylacznie osoby, ktore nie mialy juz wczesniej dobrych stosunkow z rodzicami.
krasna1
moja mamusia mieszka 4 bloki za mną i nie wyobrażam sobie ,że mogłaby być daleko ode mnie dlatego współczuję mojemu mężowi,który widzi swoją mamę dwa razy w roku.
Matina
A moi rodzice mieszkają 40 km ode mnie. Widujemy sie raz w tygodniu. Zawsze miałam świetny kontakt z rodzicami, ale tuz po skończeniu szkoły podstawowej zamieszkałam w internacie, później studia i już do domu nie wróciłam. Mieszkam sama i bardzo mi taki układ odpowiada. Oni maja swoje nawyki, przyzwyczajenia, my z córcią swoje. Nie wyobrażam sobie wspólnego życia z rodzicami. I nie ma to nic wspólnego z naszymi relacjami.
AgaC
moi rodzice mieszkają na tym samym osiedlu co my i obydwu stronom bardzo to odpowiada, natomiast teściowie mieszkają 6 km od nas i dzięki bogu...
Juli1303
oja mama mieszka na tym samym osiedlu a Adama mama na osiedlu obok. Nasze widywanie jest nie za częste , nie za odległe. Ale mieszkać z rodzicami bym nie mogła. Jednak stworzyliśmy własną rodzinę i nie umiałabym mieszkać z rodzicami.
irekzboralski
my mieszkamy 12 km od moich rodziców a teściowa mam(niestety)bliżej.Kupując mieszkanie nie sugerowałam się tym jak daleko będzie ono od domu.Widuję się codziennie z rodzicami,bo wożę do nich Synka idąc do pracy.Z teściową zdecydowanie rzadziej i wcale a wcale nie tęsknie....:)
Lexi
Mieszkamy bardzo daleko od rodzicow, jakies 2000 km ;) Ja tesknie bardzo za swoimi rodzicami i za kazdym razem jak Nas odwiedzaja bardzo mi pomagaja. Ja mam dobry klontakt z rodzicami. Moj maz pozornie tez ma dobry kontakt ze swoimi, ale jest zadowolony,ze nie jestesmy "za blisko" (Oni maja tendencje do dawania "dobrych rad" o ktore nikt nie prosi). W sytuacji kiedy mamy maluszka ten uklad jest dobry bo wychowujemy go na Naszych zasadach (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.