Menu

Rodzice chrzestni dziecka

Kim są rodzice chrzestni waszych dzieci? Czy to osoby z najbliższej rodziny jak siostra i brat, czy też osoby zupełnie niespokrewnione a szczególnie wam bliskie? Czy jesteście zadowolone z wyboru rodziców chrzestnych dla dziecka? Opowiedz nam o swoich doświadczeniach.

Ania
 2871  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem chrzciny rodzice chrzestni dziecko

Odpowiedzi

Punia
chrzestni mojego dziecka to osoby z rodziny-mój ulubiony szfagier i szfagierka.nie ma między nami więzów krwi ale dla mnie wybór był absolutnie trafony i jestem zadowolona.mam nadzieję, że mój syn również będzie jak podrośnie :]
izkalepszy
Chrzestnymi mojej córki są moja najlepsza przyjaciółka i brat mojego męża,jeżeli to prawda że dziecko ma coś z chrzestnych to mała jest chyba skazana na strojenie się bo oboje chrzestni bardzo dbają o swój wygląd:)))
Nula139
U nas chrzestnymi sa osoby z rodziny mojej i męża.
U syna moja siostra i brat męża,u starszej córki szwagier i siostra męża,a u najmłodszej chrzestnymi są mój brat i moja siostra.
Jesteśmy zadowoleni z wyboru,mam nadzieje że dzieci też.
aneta1262
u moich blizniaczek sa moja brat i siostra, dobry znajomy mojego narzeczonego oraz jego bratowa jestem zadowolona z wyboru :)))
emiliab
Rodzicami chrzestnymi mojego synka jest mój brat i siostra męża. Jestem zadowolona z wyboru, bo sama go dokonywałam, szczególnie, że na matkę chrzestną próbowała wystawiać się druga siostra męża, z którą moje stosunki są fatalne.
niunia89
jest nasze rodzeństwo czyli moja siostra i brat mojego męża
robaczek
Chrzestna to siostra mojego męża, a chrzestny to dobry znajomy męża.... jak bym miała możliwość to wcześniej bym się lepiej zastanowiła nad wyborem matki chrzestnej...
iwona1985
Chrzestną mojej córeczki jest moja siostra a chrzestnym brat mojego męża
betty
u mojej Natalki chrzestnym jest brat mojego męża a chrzestną moja bratowa...
Anis
Chrzestnym mojego Wiktorka jest mój brat rodzony a chrzestną żona mojego brata ciotecznego:) Wybór trafiony dziecko ma kontakt z chrzestnymi a oni bardzo go kochają :))
Nicoletta
u Livki chrzestną będzie moja wieloletnia przyjaciółka a ojcem chrzestnym przyszły mąż mojej kuzynki ..
Gosia18
chrzesną mojej niusi jest bratowa chłopaka a chrzesnym mój brat..i jestem zadowolona z tego wyboru:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.