Menu

rodzinne jak załatwić

witam!
zawsze załatwiała mi rodzinne mojego męża babcia i jeździła do urzędu po papiery itd ...Ale tym razem muszę sama załatwić ...Chętnie pojadę i załatwię , ale potrzebuje wiedzieć co potrzeba do wypełnienia tego druczku , żeby później zanieść go do opieki społecznej i żeby dostać później rodzinne??

Majaaaaaa0000
 1548  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina rodzinne

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Ja tylko potrzebowąłam pity.
Beki
Idź najpierw do opieki po druczek i zapytaj co potrzeba, zresztą pewnie Ci wszystko wytłumaczą. Pozbierasz papiery, wypiszesz podanie zaniesiesz i z głowy.
Majaaaaaa0000
@Beki , a u na s to najpierw jedzą do Urzędy pracy i potem z stamtąd dostaje jakiś papier , który wypełniając zanoszą do opieki i chyba gotowe...makabra...nie wiem pojęcia nie mam, tak jak się mieszka i się nie zna miast!
karolcia514
najpierw szlam do urzędu pracy po zaświadczenie ze nie pracuje po tem do skarbówki no i wypełniałam te papiery z mopsu co sa potrzebne do rodzinnego ...
Anemona
u nas trzeba mieś zaświadczenie o zarobkach za poprzedni rok z urzedu skarbowego no albo kopie pitu. Do opieki nie musisz nawet iść wystarczy zadzwonić.
Majaaaaaa0000
dobra juz wiem...
Madzik8889
Ja zawsze robie tak: najpierw jadę do urzędu miasta(u nas tam wydają te papiery do wypełnienia w dizale świadczeń rodzinnych u Ciebie pewnie za to odpowiedziana jest opieka społeczna) biore papiery do domu tam na spokojnie wypełniam (wiesz potrzebny jest twój numer ewidencji podatkowej, pesel: twój męza dziecka. Jeśli pierwszy raz składasz to akt urodzenia jeśli kolejny to już to mają w aktach do złożenia wniosku będą potrzebne zaświadczenia z urzędu skarbowego o dochodach za rok 2010). Napewno dowód weź. Ja zawsze w razie czego biore ze sobą wszystkie dokumenty tj.:akt urodzieiia córki dowód mój i męża pesele wszystkich i numery ewidencji podatkowej:) Lepiej mieć w razie czego niż drugi raz jechać:)
jagoda30
internet masz?masz, poszukaj w google albo na stronie swojego urzędu
Iwona1977
PRZYCHODY!!! nie dochody z US, akt urodzenia dziecka, ksero dowodu osobistego i do wgladu oryginaly to wszystko
Iwona1977
Teraz juz nie wydaja zaswiadczen z Urzedu Pracy, Mops sam to sprawdza i tak jest juz od dwoch lat.... skladam co roku wiec wiem
jagoda30
u nas zaświadczenia z US są potrzebne, ale żadne akty ksera dowodu już nie, ale to świadczy tylko o tym,że trzeba sobie sprawdzać u źródła, co kraj to obyczaj
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.