Menu

Rola ojca

Jaką rolę w wychowywaniu dzieci miał u was mąż? Czy był jedynie asystentem w takich sprawach jak przewijanie? Ja na pocżatku tak mojego traktowałam.... podaj masć, podaj chusteczki – jak istrumentariusz przy operacji, ale potem on sam chciał przewinąć i ku moim obawom poradził sobie świetnie. To samo było z kapielą czy ubieraniem. Mam znajome, które narzekają, że ich mężowie nie pomagają, nie przewiną... ale czy to czasem nie jest trochę taki nasz mechanizm, że jako mamy czujemy się do tego bardziej uprawnione i odsuwamy mężów na bok?

natka86
 602  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

wychowywanie mąż ojciec

Odpowiedzi

aneczka
Moj maz przy pierwszym pomagal mi duzo, przez pierwszy tydzien przewijal karmil i kapal on corke bo ja mialam duzo szwow i pacowal do 15 wiec po poludniu byl z nami.Jak urodzil sie moj synek tez mi pomagal ale nie tak duzo jak przy pierwszym wiele razy i mowi ze on woli dzieci takie jak moja corka co chodza i ci powiedza co chce bo z malym nie wie co zrobic.Nie moge nazekac na mojego meza zawsze mi pomaga czasem nawet ide z kolezankami na kawe i on zostaje z dwojka w domu
stokrotka30
a u mnie niestety muszę radzić sobie z wszystkim sama i przy jednym i drugim dziecku,bo mąż długo pracuje,ale za to on czytał bajki na dobranoc a ja miałam chwilę dla siebie,albo zabawia dzieciaki albo polula jak trzeba-oczywiście o ile jest w domu,ale w nocy nigdy nie wstał do dziecka,:(
kasiunia1
moj mąż kąpie sie z Wiką karmi ja usypia czasem wychodzi na zakupy i czsem przebiera to wszystko w zależniści od czasu jaki posiada.Ja jeszcze w tym roku zaczełam zaocznie studiować wiec On teraz często sam z Nią zostaje :)
AgaC
mój mąż udzielał się począwszy od porodu... kapał, przewijał, nosił, karmił... i do dziś najfajniejsze kąpiele są z tatusiem :)
Maria25
Bardzo mi pomagał, nawet chciał większość rzeczy robić sam, miałam wrażenie jakby sprawiało mu to frajdę, jakby dostał nową zabawkę :) Jednak większość rzeczy robiłam sama, wiadomo mąż w pracy. Choć do teraz kąpanie i usypianie małej to jego zadanie :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.