Menu

Rolety na okna dachowe

Dziewczyny czy orientujecie się może jaki jest koszt zewnętrznych rolet na okna dachowe??!! Poważnie rozważam zakup, bo przy tym co się dzieje z pogodą to nigdy nic nie wiadomo. Ostatnio padał grad i się bałam że mi wybije okna. Myślicie, że takie rolety trochę je ochronią w razie czego?!

paula80
 709  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród okna dachowe rolety

Odpowiedzi

Akoo
Uważam, że to dobry pomysł, ochroni nawet nie tylko przed gradem ale i zbyt mocnym nasłonecznieniem, hałasem z zewnątrz i przed złodziejami. Proponuje Ci odnaleźć firmę w Twojej okolicy, wymierzyć okno i zapytać się o przybliżony koszt produkcji i montażu. Nawet drogą e-mail .
Agula
Koszt zależy głównie z jakiej firmy chcesz mieć takie rolety i kto będzie CI je montował. Coś koło 200 zł wynosi montaż takich rolet. Ale naprawę warto. Jeśli Cie stać to załóż sobie takie rolety w każdym pokoju, troche zapłacisz, ale po roku czy dwóch latach, ta kasa CI się zwróci. Dzięki roletom zewnętrznym temperatura w zimie jest o 5 stopni wyższa, także oszczędzasz na ogrzewaniu.
malinka26
jeżeli chodzi o rolety to jest taka firma w warszawie która zajmuje się nawet ich serwisem i naprawą. możesz zobaczyć na [url=http://serwisokien.com.pl]serwis okien warszawa[/url], świadczą również usługi z zakresu serwisu i naprawy okien.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.