Menu

Rolki czy wrotki

Moja córka w styczniu skończy 5 lat. Uparła się, że chce na urodziny rolki lub wrotki, a ja nie wiem czy 5-latki potrafia już jeździc na takim sprzęcie. I co jest lepsze rolki czy wrotki? jakiw macie zdanie i przede wszystkim doświadczenie w tym temacie?

Rolki czy wrotki Dla 5-latki?

Matina
 1015  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak rolki wrotki sport

Odpowiedzi

aniula
Kacper ma 7 lat i ma rolki, ale jakos nie moze zalapac, ciagle sie wywalal i jakos mu sie odwidzialo, leza w szafie(grins) a Zuzia tez mi mowi o rolkach ale jakos patrzac na mlodego watpie w powodzenie tej nauki(krejzolka)
Matina
No własnie, też tak myślę, że to za wcześnie, chociaż nie wiem jak z wrotkami - może stabilniejsze?
MiJa
są takie rolki gdzie można zmienić rozsawienie kółek i są wtedy stabilniejsze. Mają 2 w tyle i 1 z przodu. Ja bym kupiła własnie takie rolki.
JUSTYS
1900163857 może takie?
aniula
Dodam , ze jezeli zdecydujesz sie na rolki kup takie z regulacja rozmiaru.....wtedy sa w rozmiarze np od 25 do 28(kciuki) i wystarcza na jakies 2-3 lata(kciuki)
syla
Moja Emilka w lipcu skończyła 5 lat,i dostała takie rolki że z tyłu są dwa koła a z przodu jedno,jazda jakoś jej idzie potem mozna z tego zrobić normalne rolki
lola86
Ja gdy szłam do przedszkola dostałam roki łyżwy z niemiec . w lato były rolki a w zimie odkręcało się kółka i przykręcało łyżwę .Miałam ok 5 lat i zaraz wybiłam przednie zęby ,dobrze że mleczaki .Ale mnie się osobiście lepiej na rolkach śmiga . i tak jak dziewczyny piszą rozsuwane starczą na kilka lat
mamapati
moja ma te roli 2 in 1 i jako tako jeździ
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.