Menu

Rolki dla 4-latki

Moja córka ostatnio zaczęła strasznie marudzić, że chce rolki. Zobaczyła kiedyś dziewczynkę jeżdżącą na rolkach w mieście. Moim zdaniem jest jeszcze na to za mała, ma dopiero 4 lata. Co myślicie? Ja myślę, że sobie nie poradzi, nawet jej rowerek ma jeszcze doczepione kółka z boku, a co dopiero rolki?

carla1978
 1273  6

Odpowiedzi

maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Agula
4 latka to za mało na rolki. Nie będzie potrafiła sama na nich jeździć i szybko się jej znudzą, a później będą już za małe na jej nóżki. Wydaje mi się, że lepszym pomysłem byłyby wrotki, są bardziej stabilne. Sama miałam takie w wieku niespełna 5 lat :)
ruda
Zgadzam się z Agulą, wrotki będą lepszym pomysłem. A za dwa trzy latka możesz kupić jej rolki :)
Estera
Ale przecież łatwiej się na rolkach jeździ niż na wrotkach. Ja jak miałam 4 latka już jeździłam na łyżwach. Może przejdź do dobrego sklepu sportowego i zapytaj czy posiadają takie w asortymencie, kompetentny sprzedawca na pewno Ci coś doradzi. Zapytaj koleżanki, może ich dzieci mają takie rolki i pożyczą na parę dni, byście mogły wypróbować? Pozdrawiam i mam nadzieję, że zbytnio się nie poobijacie:)
justa
Uważam że dużo zależy od samego dziecka i jego predyspozycji. Są 3 latki jeżdżące na nartach :) Można spróbować, ale decyzja należy do Ciebie.
mumczinx
Można spróbować, oczywiście - mam znajomego, który od małego jeździł na rolkach i do tej pory zdarza mu się jeszcze pojeździć. Jeździł też na różnego typu zawody. Kto wie może i mała kobietka złapie takiego bakcyla. Póki co proponuje popytać, na przykład tu, na netmumach czy ktoś nie ma pożyczyć na próbę takich rolek lub kupić używane po dziecku, które już z takich rolek wyrosło. ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.