Menu

Rotawirusy

Wróciliśmy wczoraj z 12 miesięcznym synkiem ze szpitala bo złapał rotawirusy. Czy którejś z Was dzieci je przechodziły i czy miały nawroty po jakimś czasie?

Kayah
 854  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie rotawirusy choroba

Odpowiedzi

ADAMSKA98
moj pszechodzil starszy i też był w szpitalu jako niemowle ,jemu akórat się nie powturzylo
patrycja21
moja miałąjak miała 15 miesiecy i tez byłysmy w szpitalu ,
elcia
o rotawirusy to paskudztwa mój przechodził to mając 12 i 16 miesiecy. Za drugim razem omało nie wylądowaliśmy w szpitalu.
Znam osoby których dzieciaki miały to po kilka razy. Im dziecko starsze tym jest łatwiej to przejść. Szczepów rota jest tyle nie sposób zliczyć nigdy nie ma gwarancji że sie nie powtórzy.
madzer123
Moja córka miała to dwa razy z tym ,że za drugim razem przeszła to okropnie spadły jej płytki krwi leżała w szpitalu dwa tygodnie.Do dziś a minął już ma obniżona liczbę płytek choć nie jest żle.ja teraz to mam manie mycia rąk uważam na zabawki jakimi sie bawi i nigdy nie pozwalam jej by coś jadła w sklepie.Żałuje ,że nie zaszczepiłam ja na to
moput
Moje dzieci przechodziły rotawirusy w zeszłym roku. 3,5 letnie córka uporała się sama w domu, z synem przez tydzień leżeliśmy w szpitalu. Mnie lekarze mówili, że nie powinny złapać kolejny raz i że z każdym rokiem organizm lepiej sobie radzi.
krzemyki4
(kwiatek)(kwiatek) Jessi nie miała rotawirusa dzięki szczepionce ale zato przebywając w DE załapała norowirusa,a my zaraz po niej-mąż nie wstawał z łóżka taki był słaby...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.