Menu

Rower stacjonarny/odchudzanie - kiedy efekty? proszę o dobre,ale szczere słowo :)

Pytanie do mam,które jeździły na nim w celu pozbycia się zbędnych kilogramów (grins) no i również do tych,które się na tym znają :)
od paru dni (wiem,wiem szału nima ale dopiero od niedawna zaczęłam) jeżdżę na domowym rowerku praktycznie codziennie tak 35-40min (jakieś 13-14km) spalam przy tym 500kcal.. oprócz tego nie jem kolacji i słodyczy (dzisiaj zaszaleje i zjem pączka ale cicho :P) powiedzcie czy na pewno (nie mówię już teraz,ale nawet za parę miesięcy) będą jakieś efekty? i te moje "starania" nie pójdą na marne? póki co waga stoi w miejscu,ale wiadomo po dwóch tygodnia cudów nie będzie jednak boje się,że nawet do wiosny/lata nic nie ruszy :( .. idę w tym roku na weselę no i w ogóle mam masę powodów do tego żeby zrzucić bardzooo dużo :D kilo.. czy są tu mamy,które właśnie w ten sposób coś schudły?? i jeszcze jedno czy starczy jak będę na tym rowerku jeździła np. 4razy w tygodniu czy musi się to codziennie odbywać? .. bardzo proszę o odpowiedź bo zwariuję przez tą tusze :( ... (prezent)(prezent)(prezent)

Nicoletta
 3591  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport rower stacjonarny odchudzanie

Odpowiedzi

koza54
na pewno coś schudniesz (kciuki)
koza54
ale wydaję mi się, że przy odchudzaniu najlepsze jest jednak bieganie albo basen...
koza54
...bo rowerek to chyba dobry najbardziej na mięśnie nóg. na odchudzanie też pewnie ale szybsze efekty będą przy bieganiu czy basenie
kaisaa4
najlepsza jest skakanka :)
Achcha
rowerek dobry jest jak jeździsz tak długo i intensywnie, że Ci pot po tyłku spływa(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) Jak się odchudzałam po pierwszej ciąży to jeździłam jak szalona gdy był śnieg i nie można było biegać(kciuki)(kciuki)
myszka838383
polecam orbitrek...ja właśnie zaczęłam ćwiczyć...(grins)
mala21
steper jest lepszy od rowerka
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.