Menu

rowerek

Mamusie kiedy kupiłyście swoim dzieciom pierwszy rowerek do nauki jazdy???

XenaX
 527  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport rower

Odpowiedzi

Magda1981
Mój synek dostał jak miał 3 latka, nauka jazdy trwała 1 tydzień - dzień w dzień. Nie wiem czy to szybko czy nie bo nigdy nie miałam porównania z innymi dziećmi.:)
mammma
jeśli chodzi Ci o taki dziecięcy, na dwóch kółkach + dwa dodatkowe, to ja zamierzam kupić po tej zimie (córka będzie już miała ponad 4l). do tej pory wolała hulajnogę. no i miała też rowerek niemowlęcy, trójkołowy. ale to był raczej jeździk-cudak niż prawdziwy rower.
karolina87
mój synek ma 2 latka dostał na urodzinki trójkołowy, ale wcześniej jeżdził na takim samochodziku, gdzie odpychał się nóżkami i na razie jeszcze średnio mu idzie pedałowanie, ale jak widział na dworze jak dziecko jechało na rowerze, to zaraz sam wskakiwał na swój [teraz wolał pchać] i nóżki ładnie miał na pedałkach. Z racji tego, że to ten trójkołowy dla maluchów same mu się obracały przy tym jak go pchałam, ale przynajmniej szybciej załapie co i jak - mam nadzieje :)
rozowa82
moja dostała na dwa latka taki dorosły (grins) (2+2) nawet jej idzie ale z górki heheeh (smiech), za to umie jeżdzic na trójkołowcu gdzie pedałki sa z przodu(grins)
kreskah
moja córcia za tydzień ma pierwsze urodzinki i chrzestny zapowiedział już zakup pierwszego rowerka-trójkołowca. ale te rowerki teraz takie udziwnione, z rączką do prowadzenia, baldahimem, zabezpieczeniami itp:)
beatka7623
Starsza dostała swój pierwszy rowerek w wieku prawie 3 latek Drugiej też zamierzamy kupić w wieku 3 lat Wcześniej moim zdaniem nie ma sensu :)
Iwona1977
jakos tak po trzecim roku
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.