Menu

rowerek

Może któraś z mam( a raczej dziecko) miała taki rowerek? 1523304564 Kacperek ma 26 miesięcy i wydaje mi się że to troszkę za mało na zwykłą 12'. Chciałabym żeby rowerek się spodobał, a nie denerwował synka. Ale czy taki nie będzie za mały?

mala21
 587  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat rowerek dziecko sport

Odpowiedzi

tlolek
mój ma coś podobnego do tego 1509154510 tylko na 10' kołach
i w wieku 2 lat to już dawał sobie rade na nim bez problemu a teraz mam wrażenie że 12' były by ok...no ale to był prezent wiec wybrzydzać nie ma co (grins)
tymianek
szkoda by mi było kasy, na ten plastikowy rowerek. Wolałabym kupić normalny z kołami odpowiednimi do wielkości dziecka, niż ten, bo za rok juz na nim nie pojeździ.
Mój synek ma 3,5 l, ma 110 cm wzrostu i dopiero teraz kupilismy mu normalny rower. Kupiliśmy z kołami 16, żeby miał już na kilka lat.
Wczesniej synek nie przejwaiał chęci jazdy na rowerze, teraz śmiga na hulajnodze i nie może się doczekać kiedy wsiadzie na swój nowy bike (kciuki)

Ale, jezli masz kasę i nie szkoda Ci jej wydać na jedej sezon, to kupuj.
rozowa82
jamam taki jak @tlolek pokazała ale na 12', Zuzia ma nie cąłe trzy lata
milcia22
mam taki zielony dla synka i jestem zadowolona, zresztą nie raz już go tu polecałam, synek śmiga jak szalony na tym rowerku, a ma 25 miesięcy. Wydaje mi się, że to lato i jesień to wystarczy, a za rok kupimy pewnie już dwukołowy z bocznymi kółkami, rowerek jest stabilny, wcale nie jest plastikowy, konstrukcja jest metalowa, gorąco polecam.
xkasiulax
Nie podoba mi się absolutnie (nigdy)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.