Menu

Rowerek biegowy czy tradycyjny z bocznymi kółkami

Coraz popularniejsze stają się rowerki biegowe. Jest to rowerek na dwóch kółkach, ale bez pedałów. Dzięki jeździe na takim rowerku dzieci szybciej łapią równowagę i mogą asekurować się nogami. Natomiast tradycyjny rowerek uczy dziecko jak synchronizować pedałowanie, kierowanie itd. Jaki rowerek wybrałybyście dla swojego dziecka? Czy waszym zdaniem rowerki biegowe faktycznie są takie dobre? Ciekawi jesteśmy waszych opinii. Może wasze opinie pomogą innym podjąć decyzję o zakupie rowerka dla dziecka.

Ania
 2098  6

Odpowiedzi

agnese32
Moja coreczka nie umiala krecic pedalami u rowerka trzykolowego kupilismy jej rowerek z koleczkami bocznymi i wtedy wystartowala wiec polecam rowerek dwukolowy z koleczkami bocznymi
Panterka
mamy tradycyjny, z kółkami bocznymi.. Ale w ty roku poszedł w odstawkę, bo Jula woli jeździć na rolkach... Tzn. uczy się jeździć...;)
LaMandragora
Biegowy... :) Potem od razu na 2 kolka. Soraya zasuwa teraz na biegowym (Puky). http://www.puky.de/homepage/produkte/myfirstpuky/4019.htm
tlolek
mój od 2rż śmiga na zwykłym rowerku z dokręcanymi kółkami bocznymi
na rowerek biegowy nawet nie chce siąść ...
aniula
Polecam biegowy, Kacperek taki mial i od razu przesiadl sie na 2 kola.., teraz jezdzi nim młoda, niedawno kupilismy tez jej tradycyjny na 4 kolach..i ćwiczy pedalowanie .
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.