Menu

rowery? motory?

Czy Wasi mężczyźni jeżdżą na jednosladach? Bo właśnie przeczytałam niepokojący artykuł!(grins)(grins)(grins) http://www.doz.pl/newsy/a2895-Jednoslady_-_nieprzyjaciele_mezczyzn?utm_source=NEWSLETTER20090909&utm_medium=email&utm_content=NEWS&utm_campaign=2895

Achcha
 504  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport rower motor

Odpowiedzi

Zana
nie ufam jednośladom ... ani kierowcom jednośladów ....
Zana
oczywiscie mam na myśli szczególnie motory i motorzystów (grins)
StepByStep
Mój A. niedawno kupił sobie swoje marzenie czyt. motor.... od tej pory cała w strachu jestem, ale nie chodzi mi o to, że on coś zrobi tylko o innych kierowców. W sumie ok 75 km w jedna stronę jeździ..pełno tirów, ruch okropny...ehhh...a w głowie same czarne myśli
Kayah
Mój mąż to zapalony motocyklista. Należy do największego w Polsce klubu motocyklowego. Zjechał na motocyklu całe Stany Zjednoczone. Mnie też tym zaraził i wybieram się na prawo jazdy na motor.
Jazda motorem jest niebezpieczna, ale tylko dlatego, że kierowcy samochodów czy ciężarówek motocyklistów nie widzą na drogach. Jechaliśmy kiedyś na zlot ponad 300 km. i gdyby nie rozwaga mojego męża to było kilka sytuacji że o wypadek nie trudno.
Jazda motocyklem jest tak samo niebezpieczna jak jazda samochodem, ale tylko wtedy kiedy kierowcy brak wyobraźni!!! (zlosc)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.