Menu

Równowaga i harmonia w życiu..

Czy teraz kiedy macie rodziny i dzieci czujecie, że osiągnęłyście harmonię w życiu?

Co Wam daje siłę by żyć? (prezent)(prezent)

mamakarina
 404  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport harmonia w życiu

Odpowiedzi

Beki
Silę by żyć, sens życia - to przede wszystkim dla mnie moja córeczka.. Jeszcze moja mama i firma.
maja1482
Chyba nie będę oryginalna - moja rodzina - dzieci i mąż są sensem mojego życia. To dla nich wstaję z łóżka każdego dnia. Są moim "motorem" i napędzają mnie :) Do harmonii i równowagi póki co dążę. Nie tracę nadziei, że kiedyś uda mi się je osiągnąć(kwiatek)(rofl)
jagoda30
Moją harmonię zawsze ktoś lub coś zburzy,więc staram sie nie myśleć o tym za dużo
amalka
Był czas, że dopadła mnie depresja. Dowiedziałam się o chorobie, poznałam jej przebieg, widziałam jak stopniowo mnie wyniszcza, dewastuje organizm... To by okropny okres w moim życiu i podziwiam małżonka, bo dzielnie wszystko znosił, wspierał... Miałam myśli samobójcze... Później trafiłam do wspaniałego lekarza, poznałam jego innych pacjentów i to oni dali mi siłę, nadzieję, zaszczepili chęć do walki. Do końca życia będę im wszystkim wdzięczna, choć niektórych już nie ma na tym świecie... Później pojawił się Krzysiaczek i wszystko się zmieniło (cukierek) Moje życie jest pełne, piękne, bogate... Mam moich chłopaków i już nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. No... może tylko drugiego maluszka, ale nie można mieć wszystkiego (pout)
katarynka3311
U mnie moja rodzina:mąż, córka, rodzice, rodzeństwo dają mi siłę, a także moje przyjaciółki. Prócz nich, także pogodne dni, piękne widoki, zwierzęta, filmy, muzyka i książki.Pracuję jeszcze nad optymistycznym podejściem do życia, bo dzięki niemu mogłabym cieszyć się z drobnych rzeczy. Póki co niestety martwię się na zapas,a to chciałabym zwalczyć,bo przeszkadza mi w czerpaniu radości z życia.
goskapolak
Harmonii nie daje mi mąż,dziecko czy praca.Harmonię daje mi równowaga psychiczna a jak się przekonałam w wielu trudnych sytuacjach,jest ona od tego niezależna.
Owszem rodzina.praca mają dla mnie wartość ale myślę,że gdybym nagle to straciła to też bym się pozbierała.
clyde22
Harmonia jest stanem wewnętrznym... Każdy czynnik zewnętrzny może harmonię zniweczyć...
Rodzina daje szczęście, ale czy jest źródłem harmonii?... W jakimś idealnie dobranym układzie jedynie, który jest teorią nie z tego świata...
Napędza mnie apetyt na życie, co ranek (za Stachurą) cud zmartwychwstania... Rodzina też jest cudem, bo taką drogę świadomie wybrałem - cieszę się tą podróżą... (kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.