Menu

Rozczep kręgosłupa

załamana.....nie dość ,ze zespół Arnold Chiari,upośledzenie umysłowe to jeszcze rozczep kręgosłupa................

Kasia011085
 586  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

amalka
Kilkukrotnie zabierałam się za sklecenie kilku słów, jednak prawdę powiedziawszy... nie wiem co napisać. Jest mi bardzo przykro i współczuję z całego serca (placze)
maja1482
Ciężko cokolwiek napisać... Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie co musisz czuć...(placze)Bardzo współczuję i tulę do serca(cukierek)(cukierek)(cukierek)
Kasia011085
dziękuję kochane....nie jest łatwo...w życiu bym nie pomyślała,że Misiek będzie tak bardzo chory.Ciąża przebiegała idealnie,nie piłam nie paliłam,brałam kwas foliowy,zdrowo sie odżywiałam ,stresów tez było minimum..........widocznie tak właśnie ma być:(
patik89
Kasia współczuje Ci bardzo, Zdrowia dla synusia, a dla Ciebie dużo dużo wytrwałości
jagoda30
Bardzo Ci współczuję,ciężko spbie poradzić,kiedy dziecko jest chore i będzie całe życie od nas zależne.Z tego co wyczytałam rozszczep i upośledzenie są powikłaniem tego schorzenia.Miałam napisać co innego ale zobaczyłam,że Twój syn jest już dużym chłopcem.Przeszłaś już wiele,a jeszcze więcej przed Tobą.jeśli trzeba idź do psychologa,nie wahaj się.Sama wychowuję niepełnosprawne dziecko wiem jak to jest,w domu pod górkę,u lekarza,w urzędach tak samo.Musimy spiąć poślady dla naszych dzieci.(kwiatek)
olenka78
(kwiatek)(glaskac)
Kasia011085
nie widać prawda po moim synku,że jest tak bardzo chory.....mamy psychiatrę,psychologa- z powodu zaburzeń zachowania,jest bardzo opóźniony,z racji Arnolda Ch.mamy neurologa i neurochirurga,jest też termin do poradni metabolicznej.Faktem jest to,że człowiek jest wiecznie zbywany odsyłany dalej.....
MMama1975
(kwiatek)(kwiatek)(glaskac)
Nic nie mogłaś zrobić, to loteria niestety. Mnie czekają badania prenatalne obowiązkowo z racji wieku...tak się boję(zmeczony)
ausa
zdrowka zycze i duzo sily dla ciebie
Jezycjada14
wyrazy współczucia, wysyłam Ci energię myślami, by dodać sił
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.