Menu

rozdwajajace sie paznokcie

Dziewczyny, macie jakis godny polecenia sposob, preparat na rozdwajajace sie paznokcie?zauwazylam, ze to nie tylko moj problem, ale rowniez mojego malego synka.

truska
 894  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie paznokcie

Odpowiedzi

mamuska926
masz niedobor witaminy. Najlepiej kupić sobie np skrzyp polny albo capivit A+E...chociaz ja teraz dostałam od znajomej na wypróbowanie (sprwadziła i na nią podziałało) coś o nazwie SILICA...to sa tabletki na włosy, paznokcie i ogólnie skórę...zawierają dużo ziół w składzie i jakieś inne minerały...zobaczymy
sara7777
HEJKA, JESTEM KOSMETYCZKĄ WIĘC MAM NADZIEJE ,ŻE MOJA RADA CI POMOŻE. PO PIERWSZE OPIŁUJ PAZNOKCIE SZKLANYM PILNICZKIEM. JEGO STRUKTURA SPRAWIA,IŻ NADAJE ON BRZEGOM PAZNOKCI GŁADKOŚĆ W PRZECIWIEŃSTWIE DO METALOWYCH PILNIKÓW(JAK TAKI MASZ TO NAJLEPIEJ OD RAZU WYRZUĆ).NASTĘPNIE ZRÓB ALA PEELING BLOKIEM KOSMETYCZNYM(ZWYKLE W KSZTAŁCIE PROSTOKĄTA )PO PROSTU DELIKATNIE PRZETRZYJ NIM KAŻDA PŁYTKĘ PAZNOKCIE, RÓWNIEŻ BRZEGI. ZNIKNA NIERÓWNOŚCI I PAZNOKCIE NAPEWNO MNIEJ SIE BEDA ŁAMAĆ DZIĘKI TEMU ZABIEGOWI.PRZEZ TYDZIEŃ MALUJ PAZNOKCIE SAMĄ TYLKO ODŻYWKĄ DO TEGO PRZEZNACZONĄ(SPRAWDZ NA ETYKIECIE, BY BYŁA TO ODZYWKA DO ROZDWAJAJACYCH SIE PAZNOKCI)CODZIENNIE NAKŁADAJ JEDNA WARSTWĘ A PO TYGODNIU ZMYJ PREPARAT ZMYWACZEM BE ACETONU I WKLEPUJ KREM ODŻYWCZY DO RĄK I PAZNOKCI. TRADYCYJNE MOZESZ ŁYKAC PRZEZ MIESIĄC PO JEDNEJ TABLETCE SKRZYPU POLNEGO ( TAKIE BRĄZOWE KAPSUŁKI, DO KUPIENIA W APTECE). NA KONIEC DOBRA RADA:PO KAŻDYM DŁUŻSZYM MOCZENIU RĄK W WODZIE KONECZNIE WKLEPUJ W NIE ORAZ W PAZNOKCIE KREM ,NAJLEPIEJ GLICERYNOWY.
sara7777
NA ALLEGRO MOZESZ ZOBACZYC JAK WYGLĄDA BLOK KOSMETYCZNY DO PAZNOKCI (WPISZ NAZWE SPRZEDAJACEGO NP.RENI -NAIL ). W POZNANIU NA UL. SŁOWACKIEGO OK NR 25 JEST TAKI SKLEP Z TAKIMI PILNIKAMI I BLOKAMI. WIERZ MI TEN BLOK KOSM KOSZTUJE OK 3 ZŁ A CZYNI CUDA. CO DO SYNKA, JA MOJEMU KRÓTKO ŚCINAM I OPIŁOWUJE PAPIEROWYM PILNICZKIEM DLA DZIECI BY MU SIE NIE ZADZIERAŁY BO POTEM JE OBGRYZA I MA TEZ POROZDWAJANE.POZDRAWIAM CIE SERDECZNIE, SARA.P.S JAK PROBLEM NIE MINIE TO SPRAWDZ, CZY NIE MASZ NIEDOBORU WITAMIN Z GRUPY B.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.